Wczytuję dane...

Zabawki dla dzieci 12-14 lat

Przygotowaliśmy ciekawe propozycje dla nastolatków. Kreatywne gry to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi bądź rodzi...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawki dla dzieci 12-14 lat

Przygotowaliśmy ciekawe propozycje dla nastolatków. Kreatywne gry to doskonały sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi bądź rodziną, jak i na samodzielną zabawę! Warto pamiętać, że dzieci w wieku 12-14 lat zazwyczaj mają już konkretne zainteresowania. Pojawiają się fascynacje kosmosem, rękodziełem, osiągnięciami techniki, wojennymi pojazdami, budownictwem, anatomią i nie tylko. Ile dzieci, tyle różnych zainteresowań. Dlatego zadbaliśmy o to, by każdy nastolatek znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.

Polecamy przede wszystkim rewelacyjne klocki Lego, które kochają nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Proponujemy produkty z różnych kolekcji, m.in. Star Wars, Minecraft, Hidden Side, Harry Potter, Technic czy też Jurrasic World. Nie brakuje u nas również rewelacyjnych puzzli, a także zestawów do samodzielnego komponowania perfum czy też gier typu Scrabble, Monopoly, Szpiedzy czy też słynne 5 sekund.

W asortymencie posiadamy gry i zabawy wyłącznie od sprawdzonych producentów. Wśród nich znajduje się m.in. Lego, Trefl, Mattel, Alexander, Rebel, Tamiya, Jawa i inni.