Wczytuję dane...
Model: 1939422
Czas wysyłki 48 godzin
Dostępność produktu:
Produkt dostępny!
Producent: iwood

Skrzynka mechanika drewniana

Drewniana skrzyneczka mechanika ze wszystkim czego potrzebuje mały konstruktor
Drewniana skrzyneczka z narzędziami to niezbędnik dla każdego małego mechanika. W środku znajdzie się wszystko co konieczne do budowania prostych konstrukcji. Klucz, śrubokręt, śruby, nakrętki i elementy konstrukcyjne idealnie sprawdzą się podczas tworzenia budowli, które najpierw powstaną w wyobraźni dziecka. Drewniana skrzyneczka z narzędziami to doskonały sposób na pobudzenie kreatywności malucha podczas świetnej zabawy.
 
Piękne kolory, którymi pokryta jest ta drewniana skrzyneczka z narzędziami, sprawiają, że jest ona niezwykle atrakcyjna dla dziecka. Farby, które wykorzystano do w czasie produkcji tej zabawki, są nietoksyczne i całkowicie bezpieczne dla każdego malucha.

Rozwój poprzez zabawę
Podczas zabawy drewnianą skrzyneczką mechanika, dziecko nauczy się budowania na zasadzie prób i błędów, rozwijając przy tym zdolności manualne i koordynację ruchową. Podczas zabawy z innymi dziećmi lub z rodzicem, dziecko rozwinie bardzo ważne zdolności społeczne, a także umocni więzy rodzinne.
 
Zabawa na lata
Drewniana skrzyneczka z narzędziami została wyprodukowany z prawdziwego drewna i wyjątkowo trwałych farb, co sprawia, że jest to zabawka, którą dzieci będą się bawić przez wiele pokoleń. Mocna konstrukcja jest zapewniona przez wysoką jakość wykonania, która jest ściśle kontrolowana na każdym etapie powstawania zabawki.  
 
Zalety produktu:

  • Wysokiej jakości drewno
  • Połączenie zabawy z nauką
  • Idealny prezent

Zabawka dla dzieci powyżej 3 roku życia. Doskonały pomysł na prezent.

Dzieci poznają świat poprzez konkretne elementy otoczenia z którymi się spotykają. Każdy produkt marki iWood został starannie zaprojektowany, aby zagwarantować bezpieczeństwo a jednocześnie pozostać atrakcyjnym i absorbować uwagę dziecka. Każda zabawka ma na celu pomóc maluchowi rozwijać inteligencję, zdolności manualne, ćwiczyć ruchy precyzyjne, koordynację oko-ręka i widzenie przestrzenne. Każda zabawka marki iWood rozwija kreatywność, umiejętność opowiadania historii i ułatwia dziecku zrozumienie otaczającego je świata. Zabawa w grupie rozwija bardzo ważne zdolności społeczne i umacnia więzy rodzinne.

Zabawki iWood wykonane są z naturalnych w pełni odnawialnych materiałów. Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym zapewnia bezpieczeństwo i wysoką jakość.

Zabawy kreatywne

  • wiek: 

    od 3 lat

  • wymiary: 

    15,5 x 21 x 10 cm