Wczytuję dane...
Alexander gry

Alexander gry

Firma Alexander to rodzinna firma, która zajmuje się produkcją i wydawaniem gier planszowych i karcianych. Misją firmy jest oferowanie produktów, które pomogą w pogłębianiu więzi międzyludzkich oraz nauczaniu poprzez zabawę, a gry świetnie spełniają obie te role. Oprócz gier towarzyskich i edukacyjnych pod marką Alexander znajdziemy również zestawy kreatywne i zabawki kosntrukcyjne, które pobudzają kreatywność, zręczność i logiczne myślenie.

Alexander ma w swoim asortymencie mnóstwo gier, układanek czy puzzli dla dzieci w różnym wieku. Dla maluszków w wieku od 2 lat powstała seria Sówka mądra główka z układankami i puzzlami, dzięki którym dziecko nauczy się m.in. kolorów czy nazw otaczających go przedmiotów. Dla dzieciaków w wieku przedszkolnym zadedykowano gry edukacyjne Sowa mądra głowa oraz puzzle z serii Zabawa i nauka. Doskonałe dla przedszkolaków będą również gry zręcznościowe, jak bierki, pchełki czy domino. Ofertę dla maluchów uzupełniają zestawy kreatywne: mozaiki, szablony do rysowania, zestawy do malowania, przepratanki czy piaskowe malowanki oraz zabawki konstrukcyjne z serii Mały Konstruktor. Dzieci w wieku szkolnym mogą już przebierać wśród wielu gier towarzyskich czy edukacyjnych. Hitem w tej kategorii są takie gry, jak Gorący ziemniak, E-Motionz, Nie śmiej się! czy Moje na górze. Gry towarzyskie zapewnią wspaniałą zabawę zarówno w gronie rodziny, jak i na spotkaniu z kolegami i koleżankami. Oprócz własnych, autorskich gier Alexander oferuje równiez uniwersalne klasyki: szachy, warcaby, chińczyka czy karty do gry.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo bogatą ofertę produków marki Alexander. Wystarczy kliknąć tutaj.

Alexander gra Alexander gra Alexander konstruktor Alexander przeplatanka

Alexander gry