Wczytuję dane...
Dromader zabawki

Dromader zabawki

Dromader to polski producent i dystrybutor zabawek. Od lat tworzy świetnej jakości zabawki, głównie edukacyjne, które cieszą się niezwykłą poplarnością wsród dzieci i uznaniem wśród ich rodziców. Na asortyment marki składa się mnóstwo zestawów naukowych, kreatywnych, i artystycznych, zabawki drewniane, konstrukcyjne, gry planszowe, edukacyjne i zręcznościowe oraz wszelkiego rodzaju pojazdy, lalki i klocki.

Zestawy edukacyjne Dromader pomogą dziecku zrozumieć otaczający go świat i mechanizmy nim rządzące. Wsród niezwykłych zestawów naukowych możemy znaleźć Sekrety Elektroniki, uczące zasad działania układów elektronicznych oraz Doctor Lab i Laboratorium Chemiczne, ukazujące procesy fizyczne i chemiczne, zachodzące w przyrodzie. Warte uwagi są również zestawy z serii Magiczne Rozmaitości, które wprowadzają dziecko w świat magicznych sztuczek i kulisy ich działania. Atelier Glamour oraz Laboratorium kosmetyczne to świetne propozycje dla dziewczynek, fascynujących się makijażem i wszelkiego rodzaju kosmetykami.

Zabawki i gry Dromader dają dziecku nieskończenie wiele możliwości nauki poprzez świetną zabawę. Edukują, rozwijają zdolności manualne, pobudzają kreatywne myślenie. Piękna szata graficzna, funkcjonalność i atesty oraz certyfikaty to ich dodatkowy atut.

Kliknij tutaj i poznaj ofertę zabawek i gier Dromader w naszym sklepie internetowym.

Dromader zestaw kretywny Dromader zestaw naukowyDromader zestaw Dromader mikroskop

Dromader logo