Wczytuję dane...
Granna gry

Granna gry

Granna jest polskim wydawnictwem, oferującym gry, puzzle i układanki. Swoją działalność Granna rozpoczęła w 1991 roku, wydając pierwszą grę o nazwie Superfarmer. Dziś w portfolio marki znajduje się niemal 100 gier, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dla najmłodszych Granna oferuje gry i układanki z piękną, niezwykle kolorową szatą graficzną, która przyciąga oko malucha. Z myślą o nich stworzono serie gier: Królestwo dobrych gier, Już gram, Moje pierwsze gry czy Graj ze Smokiem Obibokiem, które dają dzieciom dużo frajdy i mają świetne walory edukacyjne. Grając w nie dzieci uczą się kolorów, kształtów, związków przyczynowo-skutkowych i stopniowo poznają otaczający je świat oraz mechanizmy nim rządzące. Dla dzieci w wieku szkolnym sprawdzą się gry planszowe i logiczne od Granny, np. Superfarmer, Antywirus czy Tempo, które urozmaicą czas spędzony wspólnie z koleżankami czy kolegami. Natomiast seria gier IQ Granna to wspaniały sposób na połączenie nauki i zabawy - gry edukacyjne z tej linii pomagają m.in. w nauce tabliczki mnożenia czy ortografii. Granna oferuje też coś dla miłośników puzzli - Koontz to seria puzzli przestrzennych, które ilustrują różne eksperymenty naukowe. Właściciele marki nie zapomnieli również o wielbicielach gier klasycznych - to dla nich marka posiada w asortymencie szachy, warcaby, statki czy domino, również w wersjach podróżnych.

Superfarmer, Tempo czy CV - te oraz wielle innych gier Granna znajdą Państwo na naszej stronie. Wystarczy kliknąć tutaj.

Granna gra planszowa Granna gra logicznaGranna gra edukacyjna Granna gra edukacyjna

Granna gry