Wczytuję dane...
Hasbro zabawki

Hasbro zabawki

Hasbro jest światowym gigantem w segmencie produkcji zabawek i gier dla dzieci i dorosłych. Firma założona na początku XX wieku oferuje dziś ponad 1500 marek gier, zestawów kreatywnych, figurek akcji, figurek kolekcjonerskich, lalek i pluszaków. Do najpopularniejszych brandów Hasbro możemy zaliczyć: PlayDoh, Nerf, Hasbro Gaming, Baby Alive czy Disney Princess.

Hasbro jest producentem najpopularniejszej ciastoliny na świecie - Play-Doh. To fantastyczny sposób na pobudzenie kreatywności i chęci tworzenia u dziecka. Play-Doh wytworzona jest z naturalnych, nietoksycznych składników i dostępna w wielu intensywnych kolorach. Ciastolina od Hasbro daje nieskończenie wiele możliwości tworzenia najróżniejszych kształtów i postaci. Można używać jej wielokrotnie, a odpowiednio przechowywana nie twardnieje. PlayDoh jest oferowana zarówno w pojedynczych słoiczkach, jak i w zestawach, takich jak Afera u fryzjera czy Fabryka lodów, w których znajdują się również foremki, wałki i wyciskarki.

NERF to najpopularniejsza na świecie marka wyrzutni na strzałki piankowe.Pistolety, karabiny i łuki Nerf zapewnią doskonałą zabawę zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. najpopularniejsze serie Nerf to: dalekostrzelne N-Strike Elite, niezwykle celne Accustrike, łatwe do modyfikacji Modulus czy Mega na większe strałki. Marka oferuje również szeroką gamę akcesoriów - naboje, celowniki, kamizelki taktyczne czy sprężyny zwiększające zasięg strzału.

Hasbro oferuje również lalki. Sprzedawane pod marką Baby Alive interaktywne lalki-bobasy płaczą, piją i moczą pieluszkę. Laleczki mają dołączone akcesoria, np. pieluszki czy butelkę. Lalkę można kłaść, sadzać i przewijać. Wśród interaktywnych zabawek mozzemy znaleźć również zwierzątka furReal, które można wyprowadzać a pomocą dołączonej do nich smyczy.

W asortymencie Hasbro można znaleźć niezliczoną ilość figurek i zestawów do kolekcjonowania, a wśród nich postacie z komiksów Marvela, z filmów Disneya i Gwiezdnych Wojen, My Little Pony, Littlest Pet Shop i wiele, wiele innych.

Hasbro jest też producentem jednych z najpopularniejszych gier na świecie. To właśnie do tej firmy należą takie hity, jak Monopoly, Jenga czy Twister. Gry Hasbro Gaming od lat zapewnaiją całej rodzinie i przyjaciołom rozrywkę na najwyższym poziomie - oprócz oczywistej zabawy uczą myślenia strategicznego, kreatywności i zręczności.

Sprawdź niezwykle różnorodną ofertę gier i zabawek Hasbro, klikając tutaj.

Hasbro ciastolina Hasbro figurki Hasbro gra Hasbro wyrzutnia

Hasbro zabawki i gry