Wczytuję dane...
Revell modelarstwo

Revell modelarstwo

Revell jest jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów plastikowych modeli w skali. Asortyment tej firmy obejmuje zarówno proste modele do sklejania i składania dla początkujących modelarzy, jak i najbardziej skomplikowane konstrukcje dla zaawansowanych hobbystów. Ponadto ofertę uzupełniają farby, kleje i akcesoria modelarskie (pędzle, pilniki, itp.). Od 2009 roku Revell oferuje również modele zdalnie sterowane (RC).

Oferta zestawów modelarskich Revell jest niezwykle zróżnicowana. W gamie produktów możemy znaleźć modele pojazdów wojskowych, czołgów, mysliwców,  bombowców czy okrętów, modele samochodów retro i współczesnych, a także serie z modelami pojazdów i okrętów z filmów Star Trek oraz Gwiezdne Wojny. Poszczególne zestawy oznaczone są poziomem zaawansowania, co znacząco pomaga w dopasowaniu produktu do umiejętności modelarza.

Firma Revell stara się stale dopracowywać swoje modele. Wprowadzanie coraz bardziej nowoczesnych metod produkcji pozwala na coraz wierniejsze i dokładniejsze odwzorowywanie oryginalnych pojazdów.

Zapraszamy do niezwykłego świata modelarstwa - kliknij tutaj i poznaj ofertę firmy Revell, dostępną w naszym sklepie.

Revell model Star Wars Revell model czołgu Revell model myśliwca Revell model samochodu

Revell logo