Wczytuję dane...
Smoby zabawki

Smoby zabawki

Smoby jest francuską marką produkowanych w Europie zabawek dla dzieci. Zabawki Smoby zaprojektowano w najmniejszym szczególe i wykonano z bezpiecznych, nietoksycznych materiałów. Zabawki od firmy Smoby dają maluchom mnóstwo frajdy, a przy tym uczą, pobudzają kreatywność, rozwijają zmysły i wyobraźnię.

Bardzo ważne miejsce w asortymencie Smoby zajmują zabawki ogrodowe, wykonane z tworzyw odpornych na działanie promieni słonecznych (UV). Zarówno maluchy, jak i przedszkolaki powinny jak najwięcej czasu spędzać na zewnątrz. Aby sie nie nudziły, warto stworzyć dla nich miejsce do wesołej zabawy. Domki, zjeżdżalnie, hustawki, bujaki, piaskownice, a nawet całe place zabaw stanowią doskonałe miejsce do zabawy na świeżym powietrzu. Jako ich uzupełnienie świetnie posłużą zestawy do piaskownicy, taczki, konewki czy stoliki z krzesełkami.

Do świetnej zabawy na zewnątrz mogą posłużyć również rowerki (tricykle i rowerki biegowe), hulajnogi i różnego rodaju pojazdy, takie jak traktory czy koparki na pedały lub do odpychania się nóżkami.

Smoby oferuje również ciekawe zestawy, które pomogą maluchom poznać pierwsze zawody i role społeczne. Wśród zestawów do zabawy znajdziemy: kuchnie, salony piękności, sklepiki i warsztaty stolarskie czy samochodowe. Dzięki takim zestawom pociecha nauczy się, jak to jest być mamusią/tatusiem, jak zachować się w sklepie czy czym zajmują się mechanicy samochodowi. Każdy zestaw wyposażono w niezbędne akcesoria, związane z danymi zajęciem: narzędzia, artykuły spożywcze, sztućce, garnki czy naczynia.

Z myślą o najmłodszych milusińskich Smoby utworzyło markę Cotoons. W jej skład wchodzą karuzelki do mocowania na łóżeczku, lampki nocne, projektory i pozytywki, stoliczki i maty edukacyjne czy sortery kształtów i interkatywne chodziki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zabawek Smoby - aby obejrzeć produkty, kliknij tutaj.

Smoby domek ogrodowy Smoby warsztat Smoby projektor z pozytywką Smoby kuchnia

Smoby zabawki