Wczytuję dane...
Spin Master zabawki

Spin Master zabawki

Firma Spin Master została założona w 1994 roku i jest producentem zabawek dla dzieci. Asortyment marki jest niezwykle zróżnicowany - wśród oferowanych produktów znajdziemy puzzle, gry, lalki, figurki kolekcjonerskie, klocki czy pojazdy RC.

Bestsellerem firmy Spin Master stały się produkty z serii Bakugan, oparte na japońskiej animacji o tym samym tytule. To świetna gra strategiczna, w której gracze wymieniają się kartami, walczą o Bakugany i zbierają figurki kolekcjonerskie. Równie dużą popularnością cieszą się figurki kolekcjonerskie Hatchimals oraz Psi Patrol. Dziewczynkom z pewnością spodobają się Twisty Petz - bransoletki, z których można stworzyć urocze kryształkowe zwierzątka.

Niekwestionowanym hitem jest również piasek kinetyczny Kinetic Sand. Piasek daje dzieciakom mnóstwo frajdy i daje nieskończenie wiele mozliwości do kreatywnej zabawy. Z piasku można tworzyć wspaniałe budowle, pojazdy czy postaci. Można go formować, rozciągać, przesypywać, a dodatkowym atutem jest fakt. że nie klei się do rąk, nigdy nie wysycha, łatwo go posprzątać i przechowywać. Kinetic Sand sprzedawany jest samodzielnie lub w zestawie z akcesoriami. Wśród zabawek kreatywnych równie popularne jest Bunchems. Bunchems to małe, kolorowe kuleczki, które można ze sobą łączyć i ściskać, a tym samym tworzyć różne zwierzątka, stworki czy pojazdy.

Spin Master pamięta również o hobbystach. To właśnie dla nich tworzy niezwykle innowacyjne, zdalnie sterowane pojazdy oraz samoloty (i inne obiekty latające :)).

Kliknij tutaj i sprawdź ofertę niezwykłych zabawek od Spin Master.

Spin Master rzepy Spin Master figurka Spin Master piasek Spin Master figurka

Spin Master zabawki