Wczytuję dane...
Tomy zabawki

Tomy zabawki

Firma Tomy oferuje niezwykłe kolekcje zabawek i akcesoriów dla dzieci w każdym wieku. W portfolio firmy Tomy znajdziemy kilka marek, zróżnicowanych pod względem asortymentu. Najważniejsze z nich to:

TOMY

na ofertę tego brandu składają się różnego rodzaju gry (planszowe, zręcznościowe, edukacyjne) oraz zabawki, takie jak maskotki, lalki, pojazdy (w tym produkty oferowane na licencji Disney).

ERTL

to kolekcja pojazdów rolniczych (traktorów i różnego rodzaju maszyn), które mogą służyć do kolekcjonowania lub zabawy w farmera.

The First Years

to produkty i akcesoria dla dzieci, niezbędne dla zachowania ich zdrowia i higieny już od momentu narodzin: wanienki, nocniki, elektroniczne nianie, sterylizatory, smoczki, bidony oraz wiele innych.

Lamaze

to kolekcja zabawek wspomagających rozwój maluszka już od momentu jego narodzin. Wysoka jakość, intensywne kolory, różnorodne faktury materiałów i ciekawe wzory zachęcają dziecko do zabawy i poznawania świata.

JJ Cole

to marka produktów, które ułatwiają życie każdej mamy - wśród nich znajdziemy organizery, torby, plecaki, kocyki, śpiworki, śliniaki, chusty do noszenia dziecka,

Boon

to linia zabawek do kapieli oraz akcesoriów do karmienia. Wśród produktów tej marki znajdziemy sztućce dla dzieci, kubeczki do picia, butelki do karmienia.

Wszystkie produkty marki Tomy łączy wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania, poświadczone stosownymi certyfikatami. Niezwykły desgin, dobór kolorów i ciekawe wzornictwo z pewnością przywiodą uśmiech Twojemu maluchowi.

Aby obejrzeć pełną ofertę produktów Tomy, kliknij tutaj.

Tomy zawieszka Tomy traktor Tomy zabawka Tomy zabawka

Tomy logo