Wczytuję dane...
Woodyland zabawki

Woodyland zabawki

Firma Woodyland jest znanym czeskim producentem zabawek. Istnieje od 1999 roku. Najważaniejsze miejsce w asortymencie firmy zajmują zabawki drewniane, oferowane pod marką Woody. Ponadto Woodyland oferuje pluszowe maskotki pod marką Lumpin, zabawki dla niemowlą Niny oraz zabawki z tworzyw sztucznych Plastica.

Woody to bardzo wysokiej jakości zabawki wykonane z drewna i metalu. Wieloletnie doświadczenie oraz otwartość na sugestie klientów sprawia, że zabawki Woody są dopracowane w każdym szczególe. Projektanci starają się, by zabawki były kolorowe i interesujące dla dziecka. Oferta zabawek jest bardzo zróżnicowana i przeznaczona dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku - od niemowlaka do przedszkolaka. Wsród mnóstwa oferowanych produktów znajdziemy m.in. sortery i labirynty dla najmłodszych, klocki, puzzle, układanki, gry, lamigłówki, kolejki drewniane, instrumenty muzyczne, domki i łóżeczka dla lalek, kuchnie i naczynia oraz zabawki ogrodowe (huśtawki, namioty, siedzicka czy piaskownice).

Zabawki Woody nie tylko dają frajdę i cieszą oczy malucha. To również zabawki, które uczą, rozwijają zdolności manualne, wspomagają kreatywność i logiczne myślenie.

By zapoznać się z ofertą marki Woodyland w naszym sklepie, kliknij tutaj.

Woodyland cymbałki Woodyland domek dla lalek Woodyland zabawki Woodyland gra

Woody zaabwki

.