Wczytuję dane...
Zapf lalki

Zapf lalki

Lalka to jedna z nielicznych zabawek, o której marzą niemal wszystkie dziewczynki na całym świecie. Niezmiennie od wielu lat jest to najlepszy prezent urodzinowy i mikołajkowy dla cztero- czy pięciolatek, które uwielbiają wcielać się w rolę mamy i opiekunki dla laleczki-bobasa. Zapf jest producentem pierwszej na świecie lalki interaktywnej - uroczej Baby Born. Pierwsza Baby Born pojawiła się w 1991 roku i od razu stała się bestsellerem na rynku zabawek. Lalka zachowuje się i reaguje jak prawdziwe niemowlę - płacze i śmieje się, je i pije, robi siku i kupkę, gaworzy i śpi. Niezwykle realistyczne zachowanie lalki pozwala jak najlepiej poznać potrzeby malucha i przygotować się do roli rodzica.

W asortymencie Zapf znajdziemy również interkatywną lalkę Baby Annabell, która ma śliczną buźkę i zachwuje się niemal jak prawdziwy bobas, oraz lalkę Elli Smiles, która potrafi wyrażać swoje emocje, m.in. uśmiecha się do swojego opiekuna lub płacze, kiedy jest smutna. Dla wszystkich laleczek znajdziemy całą gamę akcesoriów i ubranek, w tym nocniczki, smoczki, butelki, nosidełka czy wózki.

Do produkcji każdego produktu z asortymentu Zapf wykorzystuje wyłącznie najwyzszej jakości materiały, które gwarantują bezpieczeństwo i trwałość użytkowania. Wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół lalki Zapf zapewnią Twojemu dziecku długie godziny kreatywnej zabawy połączonej z przygotowaniem do roli rodzica w przyszłości.

Kliknij tutaj, by obejrzeć ofertę firmy Zapf w naszym sklepie internetowym.

Zapf lalka Zapf lalka Zapf lalka Zapf lalka

Zapf lalki