Wczytuję dane...

Zabawki z Kicią Kocią

Kicia Kocia to bohaterka książeczek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej. Jej przygody zachwycają najmłodszych i sprawiają, że dzieci pragną jeszcze bliżej uczestniczyć w przeżyciach postaci. Kotka jest odważna i rezolutna. Świat poznaje dzięki najlepszym na świecie opiekunom, czyli rodzicom i dziadkom. Ma także wspaniałych przyjaciół: Julianka, Adelkę i Packa. Poznaj ciekawe zabawki z Kicią Kocią.

 

Gra Dobble Kicia Kocia

 

Kicia Kocia zawitała również do świata gier, a to z pewności ucieszy fanów bohaterki. W grze Dobble odważna i mądra kotka uczy najmłodszych refleksu i spostrzegawczości. Zabawa polega na odnalezieniu par przedstawiających identyczne symbole. W grę można grać na wiele sposobów. Najpopularniejsze rozwiązanie polega na tym, że uczestnik, trzymając karty w ręku sprawdza, czy ma taką, która ma coś wspólnego z obrazkiem znajdującym się na środku stołu. Gdy to odkryje, musi nazwać symbol i szybko pozbyć się karty. I tak aż do rozstrzygnięcia rozgrywki!

 

Memory Kicia Kocia

 

Miłośnicy książkowej kotki mogą zapełnić swój wolny czas przez uczestnictwo w popularnej grze memory w nowej odsłonie. Tym razem Kicia Kocia zaprasza do ciekawej rozrywki. W tym przypadku na kartonikach dziecko znajdzie postacie uwielbianej przez najmłodszych serii książeczek Kicia Kocia. Zasady oczywiście polegają na łączeniu w pary tych samych ilustracji. Osoba, która zbierze najwięcej kart, wygrywa. Gra uczy spostrzegawczości, a także pomaga trenować koncentrację i logiczne myślenie.

 Zabawki z Kicią Kocią

Puzzle Kicia Kocia

 

Na koniec mamy dla Ciebie i Twojego dziecka fantastyczne puzzle Kicia Kocia. Zestaw składa się z czterech niezależnych układanek. Dziecko, które ukończy całe zadanie, stworzy cztery obrazki prezentujące przygody ukochanej bohaterki. Zabawka przeznaczona jest dla młodszych i starszych dzieci. Układanka wywoła duże zainteresowanie, rozbudzi wyobraźnię i pomoże w koncentracji. Co więcej, taki sposób spędzania wolnego czasu pozytywnie wpłynie też na zdolności manualne i logiczne myślenie.

Zabawki z Kicią Kocią

Więcej zabawek

TUTAJ