Wczytuję dane...

Akcesoria do lalki Baby Born

Akcesoria do lalki Baby Born

Lalka Baby Born to nie tylko świetna rozrywka, ale także sposób na zdobywanie cennych umiejętności. Zabawka pomoże dziecku kształtować zdolność wcielania się w role. W tym przypadku pociecha będzie mogła poczuć się jak rodzice i zobaczyć, jak to jest opiekować się kimś innym. Lalka wydaje wiele dźwięków, która są bardzo podobne do rzeczywistych niemowlęcych odgłosów. Do tego płacze, śmieje się, chce jeść, a także może nawet narobić w pieluszkę. Bardzo ważnym elementem są dodatkowe akcesoria, które pomagają dziecku wciąż odkrywać nowe cienie i blaski rodzicielstwa.

 

 Fotelik samochodowy Baby Born

 

Fotelik samochodowy Baby Born pozwoli zabrać dziecku ukochaną lalkę w podróż samochodową z rodzicami. Elementem składowym jest tutaj system pasów podobny do tych stosowanych w prawdziwych fotelikach. Dzięki temu pociecha nie tylko umili sobie podróż, ale także poczuje dumę, gdyż w pełni zadba o bezpieczeństwo swojej lalki.

 Akcesoria do lalki Baby Born

Ubranka dla Baby Born

 

Małej opiekunce przyda się też świetny zestaw ubranek dla lalki Baby Born. W pudelku znajdzie między innymi uroczą białą koszulę, piękne zielone spodnie z różową kokardką, buciki pasujące na różne okazje, różową kurtkę zapinaną na zamek i wyjątkową czapeczkę. Są jeszcze okulary słoneczne chroniące przed słońcem. Dzięki temu pociecha zyska jeszcze więcej możliwości na kreowanie wizerunku ukochanej lalki. W rezultacie podkręci swoją wyobraźnię na znacznie wyższe obroty i poprawi kreatywność.

 Akcesoria do lalki Baby Born

Stolik do przewijania Baby Born

 

Przewijak Baby Born pomoże dziecku dobrze przewinąć lalkę i nauczy także, że dziecko to nie tylko przyjemności i że trzeba zmierzyć się z wieloma wyzwaniami. Co więcej, zabawka wyróżnia się doskonałą jakością. Stolik został wykonany z uwzględnieniem stylu skandynawskiego i bardzo dobrze imituje drewno. Ponadto pasuje też do innych akcesorów Baby Born, na przykład taboretu i wieszaka na ubrania.

Akcesoria do lalki Baby Born

Więcej zabawek i akcesoriów Baby Born

TUTAJ