Wczytuję dane...

Jakie zabawki na basen?

Dzieci kochają wodę, dlatego zabawa na basenie często należy do ich ulubionych rozrywek. Zatem warto podarować maluchowi zabawki, które jeszcze bardziej urozmaicą chwile tam spędzone. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które sprawią, że czas na basenie na długo zapisze się w pamięci Twojego dziecka.

Dmuchany materacyk dla maluszka

Dmuchany materacyk dla najmłodszych dzieci przypominający pod względem wyglądu samochód sprawi ogrom radości Twojej pociesze. Świetnie sprawdzi się nie tylko na basenie, ale także nad jeziorem czy morzem. Materacyk wykonano z bezpiecznego i mocnego tworzywa sztucznego. Dzięki temu maluszek przeżyje niesamowite chwile i zyska większą pewność siebie podczas zabawy w wodzie. Jest to świetny pomysł na prezent na urodziny, imieninki lub bez szczególnej okazji. 

Jakie zabawki na basen?

Łódka do zabawy w wodzie 

Na rodzinne wakacje nad wodą fantastycznie sprawdzi się łódka od marki SOMBY Green. Zabawka należy do kolekcji przyjaznej dla środowiska naturalnego. Dlatego została wykonana z plastiku roślinnego pochodzącego z trzciny cukrowej. Żaglówka unosi się na wodzie i dzięki temu fantastycznie rozbudza dziecięcą wyobraźnię. Co więcej, zabawa rozwinie także wiele innych cennych umiejętności. Łódka pomoże w koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz rozbudzi wyobraźnię i pozytywnie wpłynie na kreatywność.

 Jakie zabawki na basen?

Zabawki do wody

Ostatnią naszą propozycją w tej kategorii są zabawki do wody od marki Madej. Zestaw doskonale sprawdzi się podczas kąpieli lub zabawy w basenie. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia. W pudełku znajdują się następujące elementy: rybka, krab i delfin. Gdy do tych elementów Twoje dziecko naleje wodę i naciśnie guziczek, to z głowy zwierzaczka będzie wydostawała się woda. Z pewnością sprawi to wiele radości Twojej pociesze. Co więcej, w zestawie znajduje się również kwiat ślimak, który działa na zasadzie kołowrotka. W tym przypadku woda będzie się przelewała i wprawiała w ruch spiralę ślimaka, biedronkę, a także niebieski kwiatek. Cechą charakterystyczną zestawu są również żywe kolory, które z pewnością zachęcą najmłodszych do zabawy. Ponadto, to nie tylko wyjątkowa rozrywka, ale także sposób na kształtowanie wielu cennych umiejętności, takich jak wyobraźnia czy kreatywność.

Jakie zabawki na basen?

Więcej zabawek do wody

TUTAJ