Wczytuję dane...

Pojazdy zdalnie sterowane

Za pojazdami mającymi zdalne sterowanie przepadają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ to świetna rozrywka. Bardzo często także dorośli pozostają pod ich wpływem i czasem nie mogą oderwać się od pilota. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję trzech modeli, które zabiorą Twoją pociechę do niesamowitego świata cudownej przygody.

Jakie zalety mają zabawki zdalnie sterowane? 

Zabawki zdalnie sterowane pomagają dziecku w odkrywaniu tajemniczego świata. Dzięki temu pociecha może rozwijać zmysł przestrzenny. Co więcej, maluch kształtuje zdolności manualne oraz koordynację ręka oko. Istotne jest również to, że zabawki te pomagają rozwijać wyobraźnie i tak potrzebną dzisiaj kreatywność. Ponadto, dziecko może się też co nieco dowiedzieć o zasadach programowania.

Zdalnie sterowana koparka

Dzieci, które kochają ciężki sprzęt, z pewnością będą zadowolone z prezentu w postaci zdalnie sterowanej koparki od marki DROMADER. Ten pojazd wspaniale naśladuje prawdziwe urządzenie wykorzystywane na placach budowy. Został on wyposażony w duże gumowe opony, dzięki temu bez problemu będzie poruszał się po trudnym terenie. Co więcej, bardzo dobrze wykona też różne skomplikowane manewry. Maszyna jeździ do przodu, do tyłu i skręca w lewo oraz w prawo. Uwzględniono tutaj również efekty świetlne, a także dźwiękowe. Dzięki temu obdarowany maluch zapewni sobie świetną rozrywkę i jeszcze bardziej rozbudzi swoją ciekawość.

 Pojazdy zdalnie sterowane 

Quadrocopter

Fantastycznym pomysłem na wyjątkowy prezent dla dziecka z pewnością będzie Quadrocopter renomowanej marki SKY HAWKEYE, który został wyposażony w kamerę, a także monitor umożliwiający korzystanie z technologii FPV. Dron jest gotowy do działania natychmiast po wyjęciu sprzętu z pudełka. Istotne jest to, że model ten wykazuje odporność na większość zakłóceń. Dziecko zainteresuje się też tym, że dron przystosowany jest do wykonywania akrobacji w powietrzu polegających na obrotach o 360 stopni wokół własnej osi. Zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wirnikom, które mają chronić przed ewentualnymi uszkodzeniami.

 Pojazdy zdalnie sterowane

Klocki konstrukcyjne Tir zdalnie sterowany 

Marka DROMADER przygotowała także dla swoich klientów klocki konstrukcyjne, które po złożeniu tworzą zdalnie sterowane auto. W pudełku znajdują się elementy, które po połączeniu umożliwiają skonstruowanie ciężarówki stanowiącej imitację amerykańskiego tira Peterbilt 378. Samochodem można sterować na bardzo dużym dystansie i wykonywać brawurowe manewry. W tym przypadku zabawa nie kończy się wraz z ułożeniem maszyny, ale zamienia się w zupełnie inną rozrywkę. Zestaw pomaga także rozwinąć ważne umiejętności. Podczas układania dziecko będzie ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową i koncentrację. Co więcej, zadanie to doskonale wpłynie na wyobraźnię. Z kolei w trakcie zabawy maluch nauczy się wcielać w różne role.

Pojazdy zdalnie sterowane

Więcej pojazdów

TUTAJ