Wczytuję dane...

Jaka hulajnoga dla dziecka?

Hulajnogi przeżywają obecnie swój wielki come back. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ naprawdę łatwo się w niej zakochać. Przepadają za nimi dzieci, dorośli, a nawet seniorzy. Dzięki temu można czerpać prawdziwą przyjemność z poruszania się i pokonać bariery, jeśli chodzi o swoje możliwości. Jednakże wybierając hulajnogę dla dziecka, trzeba przede wszystkim zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie trzy propozycje pojazdów dla dzieci właśnie. 

Na jakie elementy należy zwrócić uwagę, wybierając hulajnogę dla dziecka?

Hulajnoga dla dziecka powinna być przede wszystkim dostosowana do wzrostu malucha. Jest to ważne, ponieważ brak uwzględnienia tego czynnika może doprowadzić do tego, że Twoja pociecha będzie miała kłopot z poruszaniem się po drodze na zakupionym przez Ciebie pojeździe. Zwróć również uwagę na kółka hulajnogi, a także ich wielkość oraz liczbę. Co więcej, podest w hulajnodze dla dziecka musi być odpowiednio długi i szeroki. Dzięki temu Twoja pociecha zyska poczucie stabilności oraz bezpieczeństwa. Powinien on być również pokryty warstwą antypoślizgową. Nie bez znaczenia jest też zakończenie kierownicy. Dobrze, gdy będzie ono pokryte pianką lub innym miękkim materiałem. Wpływa to na wygodę i komfort, a także tak istotne bezpieczeństwo.

Jaka hulajnoga dla dziecka?

Hulajnoga trójkołowa

Hulajnoga trójkołowa BOOGIE Scooter od marki Milly Mally pozwoli Twojej pociesze wejść do świata niesamowitej przygody. Stanowi ona połączenie bezpieczeństwa, prostoty, a także komfortu i wygody. Jest ona doskonale zbilansowana i pozwala na w pełni intuicyjną jazdę przez balansowanie swoim ciałem. Warto podkreślić również fakt, że konstrukcja pojazdu jest lekka i do tego solidna. Ma ona 3-stopniową regulację, dzięki temu można bez problemu dostosować pojazd do wzrostu malucha. Wyróżnia się ponadto stylowym designem.

Jaka hulajnoga dla dziecka? 

Hulajnoga z dwoma kołami 

Świetną propozycją dla dzieci będzie także hulajnoga z dwoma kołami od marki Pulio. Jest bezpieczna, lekka i stabilna. Dodatkową ochroną jest antypoślizgowy podest, a także hamulec tylnego koła. Hulajnoga jest także bardzo wytrzymała, dlatego zapewni dziecku świetną rozrywkę przez dłuższy czas. Nie sprawi także problemu w przechowywaniu oraz transporcie, ponieważ pojazd można bardzo sprawnie i łatwo złożyć.

 Jaka hulajnoga dla dziecka?

Hulajnoga wyczynowa 

Dla małych miłośników akrobacji została stworzona wyjątkowa hulajnoga wyczynowa MMX Buster od marki Milly Mally. Wykonano ją z materiałów najwyższej jakości, dlatego zapewni ona odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Stanowi ona połączenie stali i aluminium, dlatego konstrukcja jest lekka przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnej sztywności. Jest to świetny sprzęt zarówno dla użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę, jak i mających już pewien stopień zaawansowania w jeździe freestylowej. Co więcej, uchwyty przy kierownicy stanowią gwarancję doskonałej przyczepności.

Jaka hulajnoga dla dziecka?

Więcej hulajnóg

TUTAJ