Wczytuję dane...

Jaki piórnik dla pierwszoklasisty?

Początek roku szkolnego dla pierwszoklasisty jest bardzo ważnym wydarzeniem. Dlatego przed pójściem do szkoły należy przygotować odpowiednią wyprawkę. Punktem obowiązkowym jest piórnik, który ułatwi dziecku zabawę i zdobywanie wiedzy. Dzięki niemu Twoja pociecha uporządkuje przybory szkolne i zapanuje nad chaosem. Sprawdź, nasze propozycje, jeśli chodzi o piórnik dla pierwszoklasisty.

Piórnik saszetka

Ciekawym modelem piórnika, który z pewnością spełni oczekiwania pierwszoklasisty jest saszetka usztywniana NIGHT CATS. Został on zrobiony z materiałów wysokiej jakości. Uwagę przyciąga barwnymi ozdobami i kolorami. Jest to starannie wykonany organizer, który na zakończeniu ma gumowy uchwyt. W środku znajdziesz kieszeń zamykaną na suwak. Jest także przekładka i duża komora.

 Jaki piórnik dla pierwszoklasisty?

Piórnik z wyposażeniem dla dziewczynki

Dziewczynkom proponujemy trzypoziomowy piórnik z wyposażeniem Ombre Unicorns. Jest to bardzo pojemny organizer wykonany z najlepszych pod względem jakości materiałów. Zaletą jest także to, że jest on poręczny, a więc bez problemu zmieszczą się tam niezbędne przybory szkolne. Dzięki temu pomaga utrzymać porządek i odnaleźć potrzebne rzeczy zawsze wtedy, gdy są potrzebne. W piórniku znajdują się następujące przybory: kredki, flamastry, cienkopisy, ołówki, długopisy, temperówka, gumka, linijka, ekierka, kątomierz i cyrkiel.

Jaki piórnik dla pierwszoklasisty? 

Piórnik dla chłopca

Świetnym rozwiązaniem dla pierwszoklasisty będzie także dwuklapkowy piórnik PIXAL GAMER. Prezentuje się bardzo ciekawie, dlatego spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego dziecka. W środku nie ma wyposażenia, ale za to jest tabliczka mnożenia, tabelka do wpisania planu lekcji i gumki na przybory szkolne.

Jaki piórnik dla pierwszoklasisty?

Więcej artykułów szkolnych

TUTAJ