Wczytuję dane...

Masy plastyczne

Masy plastyczne wspaniale wpływają na rozwój dzieci. Pozwalają między innymi na lepsze napięcie mięśniowe. Co więcej, gwarantują też precyzję i płynne ruchy rąk. Warto podkreślić, że poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową, a także kreatywność i wyobraźnię. Dlatego przygotowaliśmy dla Twojego dziecka trzy propozycje zestawów mas plastycznych, które sprawią, że Twoja pociecha lepiej zorganizuje sobie wolny czas. 

Zestaw kolorowych mas plastycznych 

Zestaw kreatywnych mas plastycznych od marki STNUX wspaniale rozbudza kreatywność. Co więcej, jest to dobry sposób na poprawę zmysłów sensorycznych. Dzieci mogą masę plastyczną mieszać, ugniatać, a także mieszać ze sobą i tworzyć fantastyczne kolory.

Masy plastyczne

Playdoh Super Strech

Masa plastyczna Playdoh Super Strech jest bardzo rozciągliwa. Dzięki temu dziecko może podjąć wiele ciekawych wyzwań. Może sprawdzić, jak bardzo masa jest elastyczna. Jest to świetna rozrywka zarówno podczas zabawy solo, jak i z rówieśnikami. 

Masy plastyczne

Zestaw do lepienia z gliny

Zestaw do lepienia z gliny jest idealnym rozwiązaniem dla każdego małego artysty. Pozwoli on dziecku rozwinąć wyobraźnię i kreatywność. Dzięki temu Twoja pociecha może kształtować swoją pasję, a więc projektować i robić piękne przedmioty takie jak: miski, wazony czy figurki. W zestawie znajduje się obrotowe koło garncarskie, masa garncarska, sześć kolorowych farbek z pędzelkami, paletka do rozdrabniania farb, sznurek do usuwania wyrobu z koła i nożyki.

Masy plastyczne

Więcej mas plastycznych i zabawek rozwijających

TUTAJ