Wczytuję dane...

Nowości LEGO 2022

Nowości LEGO 2022

Klocki LEGO cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Dzięki nim można tworzyć wyjątkowe kompozycje i niezwykłe konstrukcje. Dzięki klockom LEGO Twoja pociecha stworzy wspaniałe budowle i będzie trenowała wiele swoich umiejętności. Pomagają one w rozwoju cierpliwości, koncentracji, a także cudownie kształtują wyobraźnię przestrzenną. Poznaj nowości klocków LEGO na sezon 2022.

Helikopter LEGO Technic

Wśród nowości LEGO 2022 warto wymienić helikopter LEGO Technic, który ma wiele ciekawych funkcji. Uwzględnia on między innymi obracające się wirniki, otwierane boczne i tylne drzwi, wyciągarkę i nosze. Jest to zestaw doskonały dla małych konstruktorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z serią LEGO Technic. Model ten można również przebudować na futurystyczny samolot. 

Nowości LEGO 2022

Zestaw klocków LEGO Art

Klocki należące do zestawu LEGO Art pozwalają na stworzenie repliki kultowych portretów, na przykład Marlin Monroe. Dzięki temu odtworzysz kultowe dzieło sztuki. Co więcej, jest to sposób na relaks i odprężenie się od codziennych obowiązków. Podczas tworzenia kompozycji można zatopić się w dołączonej ścieżce dźwiękowej. Jest to fantastyczny zestaw dla osób, które interesują się popkulturą. 

Nowości LEGO 2022

Klocki LEGO Dots Disney

Zestaw LEGO Dots Disney składa się z elementów i wspaniałych ozdób, które inspirują do kreatywnej zabawy. W tym przypadku ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia. Twoja pociecha może tworzyć, dekorować i kreować wszystko, co podpowiada jej umysł. W zestawie znajdziesz nieskończenie wiele projektów. Jest to wspaniały pomysł na prezent dla sześciolatków, jak i starszych dzieci.

Nowości LEGO 2022

Więcej klocków LEGO

TUTAJ