Wczytuję dane...

Zabawki dla niemowląt

Świat dziecka to świat zabawy i to praktycznie od niemowlęcego okresu. Co więcej, bardzo ważne w tym okresie jest to, aby dobrać odpowiednie zestawy, które wprowadzą Twoją pociechę do rzeczywistości rozrywki. Zabawki dla niemowląt pomagają w rozwoju wzroku, mowy, a także pozwalają ćwiczyć chwyt. W pierwszych okresach życia mają one ogromny wpływ na malucha, dlatego warto wybierać właśnie takie zabawki. Poznaj nasze trzy propozycje w tej właśnie kategorii.

Zakręcona grzechotka 

Świetną propozycją dla Twojego maluszka może być zakręcona grzechotka. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wyróżnia się ona niezwykle bogatą kolorystyką. Dlatego fantastycznie pobudza rozwój zmysłów takich jak wzrok czy słuch. Zabawka wpływa też pozytywnie na kształtowanie zdolności manualnych i motorycznych dziecka.

Zabawki dla niemowląt 

Pilot z kluczami do zabawy

Pilot z kluczami do zabawy to niezwykle kolorowa zabawka, która rozbudzi zmysły Twojego dziecka. Z pewnością zaciekawi pociechę i wywoła uśmiech na jej twarzy. Co więcej, jest to zabawka interaktywna, dzięki której Twoje dziecko usłyszy różnego rodzaju odgłosy. Zabawka jest bezpieczna dla dziecka.

Zabawki dla niemowląt

Maskotka interaktywna 

Dla niemowlaka mamy także maskotkę interaktywną Figlarna Panda. Jest to bardzo przyjazna rozrywka, która stanie się towarzyszem Twojej pociechy. Panda wywoła uśmiech na twarzy Twojego niemowlaka, a także nauczy liczb i kolorów. Panda stymuluje też zmysł dotyku, ponieważ ma różne struktury i guziki. Dzięki niej Twoje dziecko przeniesie się do cudownego świata zabawy i odkryje otaczającą rzeczywistość.

Zabawki dla niemowląt

Więcej zabawek dla niemowląt

TUTAJ