Wczytuję dane...

Bujaki i maty dla maluszków – jakie wybrać?

Bujaki i maty świetnie sprawdzają się podczas opieki nad maluszkiem. Dzięki temu odłożysz pociechę i będziesz ją mieć stale na oku. W efekcie wykonasz inne czynności i zrobisz pilne zadania. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie artykuł, w którym prezentujemy cztery propozycje produktów należących do tej właśnie kategorii.

Mata edukacyjna

Na początek mamy dla ciebie matę edukacyjną SMARTPLAY. Jest ona idealna od pierwszych tygodni życia dziecka, pełni funkcję suchego basenu i ma także poduszkę, która zwiększa komfort leżenia na brzuchu. Dzięki temu zapewnisz swojemu dziecku fantastyczną zabawę i bezpieczeństwo. Co więcej, wpłynie ona także na rozwój zdolności manualnych i motorycznych malucha. Bardzo dobrze będzie ona także stymulować zmysły dziecka. Mata jest łatwa w transporcie.

Bujaki i maty dla maluszków – jakie wybrać?

Mata piankowa

Mata piankowa dla dziecka ma bardzo wiele zalet. Istotne jest to, że zapewnia ona maksimum bezpieczeństwa. Wyróżnia się fakturą, która ułatwia poruszanie się pociechy po powierzchni. Co więcej, jej zaletą jest też wygodna zabawa i higieniczne warunki. Można ją z łatwością czyścić z pomocą ściereczki dla niemowląt lub wilgotnej ściereczki. Jest to też cudowna izolacja od podłoża. Ponadto jest to mata, która rośnie z Twoim dzieckiem. Z pewnością stanie się ona ulubionym miejscem zabawy dla Twojego maluszka.

 Bujaki i maty dla maluszków – jakie wybrać?

Kolorowy kojec dla dziecka

Wspaniałym rozwiązaniem dla Twojego maluszka będzie też wielofunkcyjny płotek od marki Woopie. Dzięki temu stworzysz bezpieczną przestrzeń dla swojej pociechy. Duży obszar sprawi, że Twoje dziecko będzie mogło korzystać z wielu możliwości, jeśli chodzi o zabawę. Istotne jest to, że płotek ten wykonano z tworzywa wyróżniającego się doskonałą jakością. Jest on elegancki i ma także ergonomiczny wygląd. Przeznaczony jest dla dzieci od 12 miesiąca życia.

 Bujaki i maty dla maluszków – jakie wybrać?

Leżaczek – bujaczek dla maluszka

Na zakończenie prezentowanej listy mamy dla Ciebie leżaczek wyposażony w pasy bezpieczeństwa. Cechą charakterystyczną jest tutaj dwustopniowa regulacja położenia oparcia, a także funkcja wibracji. Bujaczek ma także niezwykle wytrzymałą konstrukcję i bardzo komfortowe siedzisko. Świetnie nadaje się na prezent na urodziny, święta Bożego Narodzenia lub z innej okazji.

Bujaki i maty dla maluszków – jakie wybrać?

Więcej zabawek dla niemowląt

TUTAJ