Wczytuję dane...

Puzzle dla dzieci w różnym wieku

Układanie puzzli to świetna rozrywka, która pomaga także w rozwoju wielu cennych umiejętności. Dzięki temu z pewnością można się rozluźnić i odstresować. Co więcej, puzzle uczą także większej koncentracji i pomagają ćwiczyć logiczne myślenie. Możesz w tym przypadku też wykorzystać swoją pamięć wzrokową. Dlatego warto kupować puzzle dzieciom, ponieważ dzięki temu można przyczynić się do kształtowania wielu cennych umiejętności. Poznaj nasze propozycje, jeśli chodzi o puzzle dla dzieci w różnym wieku.

Puzzle progresywne dla najmłodszych

Puzzle progresywne dla najmłodszych od marki Czu Czu to wspaniałe zaproszenie dla najmłodszych do świata zwierzątek. W tym przypadku, aby dobrze ułożyć puzzle, uczestnik gry musi pomóc zwierzątkom odnaleźć mamy. W pudełku są aż cztery układanki wyróżniające się zróżnicowaną liczbą elementów. Pomaga to pociechom zdobyć umiejętność radzenia sobie z trudniejszymi puzzlami.

 Puzzle dla dzieci w różnym wieku

Maxi puzzle obserwacyjne

 Puzzle obserwacyjne marki CzuCzu Doskonała zabawa dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Najpierw należy ułożyć obrazek składający się z czterdziestu dużych elementów, a następnie zabawa się rozkręca - maluch szuka na ilustracji elementów, które wyszczególniono w ramce obok. Rodzic może także wybrać samodzielnie elementy, których pociecha będzie szukała. Układanka ćwiczy nie tylko zdolności manualne, ale także spostrzegawczość, cierpliwość, koncentrację i pamięć wzrokową.

Puzzle dla dzieci w różnym wieku

Puzzle dla dzieci w wieku szkolnym

Dla dzieci w wieku szkolnym mamy puzzle Clementoni składające się z 500 elementów. Zapewniają one bardzo wiele wrażeń i pomagają rozwijać zręczność manualną, a także bardzo ważny zmysł obserwacji. Ilustracje na tych puzzlach są bardzo żywe, a wynika to z wyjątkowej jakości materiałów  i techniki druku. Ta zabawa z pewnością nie znudzi się Twojemu dziecku.

 Puzzle dla dzieci w różnym wieku

Puzzle 3D

Puzzle 3D będą stanowiły świetną rozrywkę dla Twojego dziecka. Są one także odpowiednie dla dorosłych. W pudełku znajdziesz 248 elementów. Instrukcja pozwala krok po kroku stworzyć swój własny model. Będzie to doskonały prezent dla pasjonatów statków i żeglugi. 

Puzzle dla dzieci w różnym wieku

Więcej puzzli znajdziesz

TUTAJ