Wczytuję dane...

Drewniane zabawki dla przedszkolaków

Drewniane zabawki dla przedszkolaków mają wiele zalet. Są przede wszystkim wykonane z naturalnego tworzywa. Co więcej, są też dużo bardziej wytrzymałe od plastikowych odpowiedników i do tego bezpieczniejsze. Dlatego cieszą się tak dużą popularnością. Poznaj nasze propozycje, jeśli chodzi o drewniane zabawki dla przedszkolaków.

Drewniana układanka – puzzle dla najmłodszych

Drewniane puzzle dla najmłodszych zawierają 34 elementy i 6 plansz. Dlatego jest to nie tylko świetna rozrywka, ale także ogromne i ciekawe wyzwanie pełne niespodzianek. Puzzle mają też specjalne wgłębienia, które chronią przed przesuwaniem się poszczególnych elementów. Zostały one stworzone z myślą o drobnych rączkach małych dzieci. Pomagają one rozwijać wiele umiejętności, na przykład uczą kolorów, kształtów, rozwijają zdolności motoryczne, poznawcze i wiele, wiele więcej.

 Drewniane zabawki dla przedszkolaków

Drewniana gra - łowienie rybek

Drewniana gra – łowienie rybek zapewni Twojej pociesze mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy. Co więcej, w ten sposób dzieci nauczą się współzawodnictwa. Istotne jest także to, że ta zabawa pomaga także w rozwoju wielu umiejętności. Pomaga na przykład w koordynacji oko-ręka, logicznym myśleniu i umiejętnościach społecznych. Wpływa także pozytywnie na motorykę.

 Drewniane zabawki dla przedszkolaków

Drewniana kuchnia do zabawy

Dzieci uwielbiają odtwarzać role dorosłych. Drewniana kuchnia do zabawy z pewnością pomoże w odtwarzaniu roli mamy. Jest tam mnóstwo szczegółów i akcesoriów. Dlatego dobra zabawa jest w tym przypadku gwarantowana. Warto zauważyć, że to nie tylko rozrywka, ale także sposób na rozwój wielu cennych umiejętności, na przykład kreatywności i wyobraźni.

 Drewniane zabawki dla przedszkolaków

Drewniany zestaw konstrukcyjny

Drewniany zestaw konstrukcyjny dla dzieci w wieku od 3 roku życia pomoże nie tylko miło spędzić czas, ale także rozwinąć koordynację wzrokowo-ruchową. Składa się z 53 kolorowych elementów konstrukcyjnych. Co więcej, zabawka jest bezpieczna dla malucha.

 Drewniane zabawki dla przedszkolaków

Drewniany koń na biegunach

Koń na biegunach należy do klasyki, jeśli chodzi o zabawki. Dlatego warto, aby Twoje dziecko skorzystało z takiej atrakcji. Mamy dla Ciebie fantastycznego konia na biegunach od marki Masterkowidz. Powstał on z ekologicznego drewna bukowego. Jest bezpieczny dla dziecka i z pewnością zapewni maluchowi świetną zabawę.

Drewniane zabawki dla przedszkolaków

Więcej drewnianych zabawek

TUTAJ