Wczytuję dane...

Jakie zabawki dla dziewięciolatka?

Dziewięciolatek z przyjemnością nabywa wiedzę o świecie, ale przede wszystkim ceni informacje, które docierają do niego przez zabawę. Właśnie dlatego wybierając prezent dla dziecka w tym wieku, warto postawić na kreatywne gry, puzzle i zestawy, które bawią i uczą jednocześnie.

Bateria ekologiczna

Twoje dziecko zbuduje baterię ekologiczną, korzystając  z naturalnych materiałów – błota, cytryny czy wody, dzięki którym zasili żarówkę, zegarek albo uruchomi układ dźwiękowy. To nie czary, ale najprawdziwsza nauka! Ten niesamowity ekologiczny zestaw naukowy z baterią ekologiczną pozwala wszystkim starszym dzieciom na skonstruowanie wielu zaskakujących źródeł energii – a to wszystko za pomocą soków owocowych, warzyw, monet, sztućców i innych przedmiotów. Ta zabawka rozwija zdolności poznawcze i umiejętność logicznego myślenia u dziecka, a także rozbudza ciekawość, pobudza wyobraźnię i wprowadza je w fascynujący świat nauki.

Jakie zabawki dla dziewięciolatka?

Cenne lekcje geografii

Te puzzle zostaną z Twoim dzieckiem na długo! Dzięki nowoczesnej szacie graficznej podczas układana poszczególnych elementów pociecha będzie mogła spotkać się z dzikimi zwierzętami, obserwować zachwycające rośliny i zwiedzić wyjątkowe miejsca. W każdym zakątku świata czekają tajemnicze odkrycia i niezliczona ilość ciekawostek. Puzzle składają się z 168 grubych i wytrzymałych elementów, a ich wymiar po ułożeniu wynosi 98x68cm.Jakie zabawki dla dziewięciolatka?

Gra dla całej rodziny

5 sekund junior to gra planszowa, która została przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych graczach. Wszyscy, którzy biorą udział w rozgrywce, muszą odpowiadać na pytania pod presją czasu – na odpowiedź mają dokładnie pięć sekund! Ta planszówka sprawia, że wszyscy pokładają się ze śmiechu – czasami padają dziwaczne, innym razem śmieszne odpowiedzi, a kulki szybko mkną w dół po spirali specjalnego czasomierza.

Jakie zabawki dla dziewięciolatka?

Więcej zabawek dla dziewięciolatka

tutaj