Wczytuję dane...

Jaka zabawka dla chłopca?

Wszystkie dzieci lubią się bawić – bez względu na wiek i płeć. Niezwykle szeroki wybór zabawek na rynku sprawia, że rodzice, wujkowie i dziadkowie mogą rozpieszczać swoich milusińskich estetycznymi, interesującymi produktami. W przypadku małych chłopców z pewnością sprawdzą się niezastąpione autka, a także zestawy z narzędziami, które rozwiną dziecięcą kreatywność i sprawią, że pociecha będzie przyjemnie spędzała czas.

Samochodziki nade wszystko

Autka to chyba ulubiona chłopięca zabawka! Warto zdecydować się na większe rozwiązanie typu laweta – to zestaw składający się z 6 autek i 12 miejsc na samochodziki. Ten produkt z całą pewnością dostarczy dziecku wiele przyjemności.

Jaka zabawka dla chłopca?

Sekrety elektroniki

Jako prezent dla młodego naukowca powyżej 6 roku życia sprawdzi się fantastyczny zestaw Sekrety Elektroniki, który pozwala poznać zasady działania silników i łączników. Zabawka odkrywa tajemniczy świat elektroniki i sprawia, że dziecko może zbudować własne urządzenia elektryczne, a jednocześnie rozwija wyobraźnię i inteligencję oraz poszerza wiedzę z zakresu fizyki. Z elementów zestawu można zbudować wentylator elektryczny, latające śmigło czy elektryczny samochód napędzany śmigłem.

Jaka zabawka dla chłopca?

Skrzynia dla każdego małego majsterkowicza

W każdym chłopcu drzemie instynkt majsterkowicza! Miłośnicy zabaw tego typu z pewnością docenią zestaw z niezbędnymi akcesoriami, które sprawdzą się do usunięcia każdej „usterki”! W skrzyni można znaleźć 31 elementów. Posiada ona półeczkę na narzędzia i solidny uchwyt, dzięki któremu można ją przenosić w dowolne miejsca. W zestawie można znaleźć m.in. wkrętarkę, młotek, piłę ręczną, klucz żabkę, klucz oczko, klucz nasadowy, klucz zwykły, śrubokręt gwiazdkowy i szpachelkę.

Jaka zabawka dla chłopca?

Wiele innych zabawek dla chłopców

tutaj