Wczytuję dane...

Zabawki do ogrodu

Lato to najlepszy czas na wesołe zabawy na świeżym powietrzu! Aby szkrab nie nudził się w długie letnie popołudnia, warto pomyśleć o kreatywnych zabawkach, które idealnie sprawdzą się w przydomowym ogrodzie. Takie akcesoria rewelacyjnie nadadzą się na prezenty urodzinowe.


Zabawki do piaskownicy

Ten zestaw to idealny towarzysz długich dziecięcych zabaw w piaskownicy! W skład kompletu wchodzą: dwulitrowe wiaderko, łopatka, grabki, dwie foremki do babek, sitko, konewka, łyżka do lodów oraz dwa rożki do lodów. Wystarczy poruszyć wodze wyobraźni, by zmienić ziarenka piasku w apetyczne lody, a z wiaderka wyczarować zamek, w którym zamknięto piękną królewnę.

Zabawki do ogrodu.

Pojazdy na pedały

Ten samochód napędzany siłą pedałów to idealna propozycja dla wszystkich chłopców i dziewczynek, którzy marzą o kierowaniu własnym samochodem! Jeżdżąc tym małym jeepem, dzieci doskonale rozwijają sprawność ruchową, a jednocześnie świetnie się bawią. Pojazd posiada wytrzymały napęd łańcuchowy, można nim jeździć w przód i tył. Jest bardzo solidny, doskonale wyprofilowany i atrakcyjny kolorystycznie. Dodatkowym wyposażaniem mogą być klakson i hak na przyczepę, w której szkraby mogą wozić ulubione zabawki.

Zabawki do ogrodu.

 Trampolina ogrodowa

Taka trampolina spodoba się dzieciom, które lubią aktywność na świeżym powietrzu. Model posiada wzmocnioną stalową konstrukcję, która gwarantuje wytrzymałość, a także odporność na uszkodzenia i odkształcenia. Skoki na trampolinie to doskonała zabawa, a zarazem prosty trening, który doskonale uzupełnia codzienną aktywność sportową w każdym wieku. Trampolina może być użytkowana także przez dorosłych.

Zabawki do ogrodu.

Więcej zabawek ogrodowych

TUTAJ