Wczytuję dane...

Dmuchane akcesoria na basen i na plażę

Wodne zabawy to jedne z tych, za którymi szczególnie przepadają dzieci. Aby Twoja pociecha była bezpieczna nad morzem, jeziorem czy w basenie, pomyśl o rękawkach do pływania i kołach. Dzieci z pewnością ucieszą się też z dmuchanej piłki, którą można grać w popularne gry.

Rękawki do pływania

Te rękawki do nauki pływania pomogą dziecku utrzymać się na powierzchni wody. Są nieodzownym atrybutem podczas zabawy nad jeziorem, morzem czy w przydomowym basenie. Dzięki nim szkrab może czerpać radość z wodnych psot, a jednocześnie jest w stu procentach bezpieczny. Takie rękawki idealnie sprawdzą się jako akcesoria podczas nauki pływania.  Są lekkie i poręczne, nie zajmują wiele miejsca i można napompować je o własnych siłach, dzięki czemu nadają się do zabrania w dowolne miejsce.

Dmuchane akcesoria na basen i na plażę

Koła do nauki pływania

Dzięki aktywności w wodzie dziecko wszechstronnie rozwija swoje zmysły, poprawia motorykę ruchów, a przede wszystkim czuje się pewnie w każdej przestrzeni. Podczas letniego wypoczynku na plaży sprawdzi się koło do pływania dla dziewczynek  z lalką Barbie, które prezentuje się bardzo ładnie. 

Dmuchane akcesoria na basen i na plażę

Piłki plażowe

Dzieci kochają Minionki i zabawy na świeżym powietrzu, dlatego ta dmuchana piłka plażowa z pewnością przypadnie im do gustu! Zapewni dziecku wspaniałą zabawę zarówno w wodzie, jak i na piasku, a także w przydomowym ogrodzie. Plusem są oryginalny wygląd i wspaniała kolorystyka, a także lekkie i zarazem mocne tworzywo (wykorzystano tu jednowarstwowy materiał PVC, odporny na działanie słońca, oleju, benzyny czy słonej wody). Na produkcie znajduje się zabawny rysunek bajkowej postaci. 

Dmuchane akcesoria na basen i na plażę

Więcej zabawek plażowych 

TUTAJ