Wczytuję dane...

Zabawki do wody

Lato to czas na wodne szaleństwa! Wybierając się z pociechami na wakacje, warto zaopatrzyć się w atrakcyjne zabawki, które umilą dzieciom czas spędzany na plaży. Idealnie sprawdzą się wiaderka, konewki, pistolety na wodę i zestawy z lalką, które można połączyć z wodną zabawą.

Pływająca lalka

Czas na magiczną kąpiel z kolorowymi światełkami i pływającą Dorą! Dora występuje jako prześliczna syrenka, która uwielbia podwodne przygody w wannie. Wystarczy nakręcić jej ogon i nacisnąć przycisk w naszyjniku lalki - syrenka naprawdę popłynie po powierzchni wody, a jej ogon pięknie rozświetli się kolorowymi światełkami. Ten piękny pokaz zachwyci wszystkie miłośniczki serialu! Syrenka Dora ma na sobie różowy top z przyciskiem w kształcie żółtej muszelki, niebieski ogon święcący na różne kolory oraz fioletową płetwę do nakręcania, a jej długie mięciutkie włosy można układać w różne fryzury.

Zabawki do wody

Pistolety na wodę

Ten pistolet na wodę z motywem z Myszki Miki z pewnością spodoba się fanom bajkowej postaci! Gadżet sprawdzi się podczas zabaw w ogrodzie, a także na plaży i nad morzem. Podczas wodnych psot można regulować kierunkiem strumienia, aby trafić do celu. Ten pistolet będzie idealny dla szkrabów, a także całej rodziny, która lubi spędzać razem czas.

Zabawki do wody

Małe wiaderka i konewki

Zabawa nad wodą bez wiaderka i konewki nie miałaby uroku! Przed wakacjami warto kupić kilka najpotrzebniejszych akcesoriów (najlepiej w zestawie), które sprawdzą się podczas zabawy nad morzem, przy jeziorze albo w przydomowym basenie. Dziecko może przelewać wodę z wiaderka do wiaderka, ćwicząc zdolności manualne i rozwijając wyobraźnię. Doskonałym pomysłem jest też zaangażowanie dziecka w dbanie o przydomowy ogródek: wystarczy kupić mu konewkę, nalać do niej wody i wytłumaczyć, jak podlewać rosnące wokół tarasu kwiaty, krzaczki owocowe i warzywa.

Zabawki do wody

Więcej zabawek

TUTAJ