Wczytuję dane...

Zabawki interaktywne dla malucha.

Dzieciństwo już od najmłodszych lat kojarzy się z doskonałą zabawą. Rodzice powinni zadbać o przemyślany wybór interaktywnych zabawek dla malucha, które mogą przyczynić się do jego rozwoju, pobudzić kreatywność i ukształtować wyobraźnię, a także skłonić do wydawania pierwszych dźwięków.

Interaktywna papuga

Jeśli Twoje dziecko marzy o zwierzaku, kup mu gadającą papaugę! Ta intrygująca zabawka nagrywa i potwarza zdania, wypowiadając słowa w zabawny sposób. Papuga mówi piskliwym głosem, który rozśmiesza wszystkich milusińskich. Ponadto kołysze się na nóżkach, co podkreśla jej urok. Aby papuga działała, potrzebne są 3 baterie AA.

Zabawki interaktywne dla malucha.

Pluszowy, rozgadany piesek

Rozszczekany beagel Charlie to pluszowy szczeniak z charakterem: dzięki specjalnej obroży każde szczeknięcie psiaka zostaje przetłumaczone na język ludzki! Zabawka ma do powiedzenia naprawdę sporo, ponieważ potrafi wygłosić ponad 80 fraz. Dziecko słucha go z zainteresowaniem i nigdy nie wie, co odpowie mu psiak. Pluszak uwielbia być przytulany, a ponadto reaguje na dźwięk i ruch. Wystarczy machnąć przed nim ręką, aby ruszył uszkami lub pomerdał ogonkiem.

Zabawki interaktywne dla malucha.

Kotek Bianca jak żywy

Trzecia propozycja to interaktywny kotek Bianca, który uwielbia bawić się z dziećmi swoją piłeczką! Zabawka zachowuje się jak prawdziwy kotek, gdy się go woła: odwraca głowę, łasi się podczas głaskania, bawiąc się piłeczką, mruczy piosenkę. Pluszak jest idealnym partnerem dziecięcych zabaw: chcąc zwrócić na siebie uwagę, będzie się poruszać i wydawać odgłosy. Taki kotek idealnie sprawdzi się w przypadku dzieci, które marzą o własnym pupilu, ale są jeszcze za małe, by się nim opiekować.

Zabawki interaktywne dla malucha.

Więcej zabawek interaktywnych

TUTAJ