Wczytuję dane...

Jaki nocnik do nauki czystości?

Rodzice, którzy chcą nauczyć swoje dziecko czystości i zastanawiają się, jaki nocnik sprawdzi się najlepiej dla małego dziecka, powinni pomyśleć o zakupie wielofunkcyjnego modelu. Dostępne są też nocniki w wersji dziewczęcej i chłopięcej.

Nocnik dla chłopca

Ten model nocnika z kierownicą idealnie sprawdzi się dla chłopców. Produkt jest dokładnym odwzorowaniem BIG new Bobby Car, a ponadto łączy maksymalny komfort siedzenia ze skuteczną ochroną przed pryskaniem podczas dziecięcej toalety. Pojazd posiada wysokie oparcie z praktycznym uchwytem i wyciąganą wkładkę, która ułatwia  wypróżnianie nocnika. Kierownica z klaksonem jest zdejmowana.

Jaki nocnik do nauki czystości?

Nocnik dla dziewczynki

Nocnik typu krzesełko to idealny produkt dla każdej małej księżniczki! Ten model z wbudowaną pozytywką jest funkcjonalny, a zarazem dostarcza dzieciom mnóstwo radości, oswajając je z załatwianiem potrzeb fizjologicznych.

Jaki nocnik do nauki czystości?

Nocnik wielofunkcyjny

Ten wielofunkcyjny nocnik efektywnie wspomaga naukę czystości, a tym samym zwiększa samodzielność malucha. Przyjazny, miły dla oka wygląd sprawia, że dziecku łatwiej oswoić się z nowymi wymaganiami. Ten model może służyć maluchowi na trzy sposoby:

- jako wygodny i praktyczny nocnik pomagający dziecku w nauce korzystania z toalety;

- jako nakładka na toaletę (to świetne rozwiązanie dla starszych dzieci: nakładka pozwala efektywnie zmniejszyć otwór na sedesie, aby umożliwić dziecku skorzystanie z toalety);

– jako podstawka (zamykana klapka sprawia, że nocnik można łatwo zamienić w podstawkę, która w bezpieczny sposób ułatwi dziecku sięgnięcie do umywalki i umycie rączek).

Jaki nocnik do nauki czystości?

Więcej nocników dla dzieci

TUTAJ