Wczytuję dane...

Gry logiczne Egmont

Gry logiczne Egmont

Egmont to polskie wydawnictwo, które powstało w roku 1990. Większość rodziców kojarzy je z komiksami z Kaczorem Donaldem, które uwielbiają dzieci. Choć firma wydaje kilkadziesiąt tytułów prasowych rocznie, oprócz komiksów i książek produkuje wspaniałe, rodzinne gry planszowe. Rozwijają, uczą i bawią – idealnie sprawdzą się na długie jesienne wieczory czy deszczowe soboty. Ponadto ciekawe gry to dobry pomysł na prezent gwiazdkowy.

Kosmiczna misja

W tej grze uczestnicy wyruszają na misję mającą na celu odkrycie nowych planet i budowę stacji kosmicznych. Wygra osoba, która zbuduje najwięcej stacji. To propozycja z serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE, w której można znaleźć wartościowe, pełne emocji gry rodzinne. „Kosmiczna misja” jest przeznaczona dla dwóch, trzech lub czterech  graczy w wieku od 6 lat.

Gry logiczne Egmont

Wyprawa do dżungli

Druga propozycja również należy do serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE. Podczas „wyprawy do dżungli” gracze wyruszają do Ameryki Środkowej i wędrują śladami starożytnej cywilizacji Majów. Zadaniem uczestników rozgrywki będzie odnalezienie cennych skarbów Majów. Ta gra poprawia pamięć i logiczne myślenie.

Gry logiczne Egmont

 Ubongo

Ubongo t szalona gra, która pobudza mózg do pracy! Jak to wygląda w praktyce? Każdy gracz dostaje planszę i dwanaście elementów układanki (każda plansza ma inny wzór). Jeden z graczy przekręca klepsydrę i rzuca kostką, wskazując, z których elementów uczestnicy będą korzystać w danej rundzie. Wszyscy jednocześnie starają się jak najszybciej zasłonić puste pola na swoich planszach. Każdy, kto zdąży to zrobić, zanim skończy się czas, zdobywa klejnot. W tej grze wygrywa osoba, która w ciągu dziewięciu rund zbierze najcenniejsze klejnoty! „Ubongo” to światowy bestseller, który zdobył popularność dzięki bardzo prostym zasadom i błyskawicznej rozgrywce.

Gry logiczne Egmont

Pozostałe gry Egmont

TUTAJ