Wczytuję dane...

Zabawki ze świnką Peppą

Świnka Peppa to główna postać brytyjskiego serialu animowanego, który bardzo chętnie oglądają dzieci. Peppa mieszka z rodziną w żółtym domku na wzgórzu, a w jej życiu codziennie zdarzają się ciekawe rzeczy. Zabawki i gry z tej serii idealnie sprawdzą się na prezent dla milusińskich.

Domek Świnki Peppy

Ten domek jest niezbędny w przypadku wszystkich miłośników tej kultowej bajki. To główne akcesorium podczas wielu udanych zabaw. Peppa to mała świnka, która jest ciekawska, bardzo pomysłowa i kocha przygody. Uwielbia grać w różne gry, przebierać się, a ponad wszystko spędzać dni na dworze i skakać do błotnistej kałuży. W jej zabawnych perypetiach uczestniczy cała rodzina: tata, mama, braciszek George, dziadek i babcia.

Zabawki ze świnką Peppą

Gra Peppa Pig Fruit Day

Dołącz do Świnki Peppy i jej przyjaciół i wspólnie świętujcie Owocowy Dzień. Zadaniem graczy jest stworzenie własnego koktajlu z trzech wybranych lub wylosowanych owoców. Wygrywa ten, kto zrobi wykaże się spostrzegawczością i jako pierwszy skomponuje swój koktajl. Gra przeznaczona dla dzieic powyżej 4 lat.

Zabawki ze świnką Peppą

Puzzle piankowe z Peppą

Trzecia propozycja to puzzlo-pianki z Peppą: duże, miękkie, kolorowe puzzle, z których można zbudować figury przestrzenne, np. kostkę lub pudełko. Takie nietypowe puzzle mogą również posłużyć jako podkładka przy innych zabawach. Ich zaletą jest to, że łatwo utrzymać je w czystości. Układanka-puzzlopianka uczy spostrzegawczości, rozpoznawania kolorów i kształtów, budowania figur przestrzennych, a także zabawy z wyobraźnią.

Zabawki ze świnką Peppą

Więcej zabawek z postacią Peppy

TUTAJ