Wczytuję dane...

Jaki projektor do sypialni dziecka?

Młodzi rodzice wiedzą jak ważny jest spokojny sen maluszków. Aby wyciszyć dziecko, ułatwić mu zasypianie i przesypianie dłuższego czasu, warto pomyśleć o specjalnym projektorze w sypialni. Poniżej prezentujemy kilka atrakcyjnych propozycji na każdą kieszeń.

Projektor Fisher Price

Pierwsza propozycja znanej marki Fisher Price wygląda jak pluszowy hipopotamek, tymczasem to urządzenie z projektorem. Można położyć je na komodzie lub blacie stołu. Taki projektor pomaga uspokoić dziecko poprzez wypełnienie pokoju gwiezdnym pokazem światełek lub odgrywaniem przez pół godziny kojących kołysanek, odgłosów przyrody lub szumu. Dzięki temu dziecko w mgnieniu oka odpłynie do krainy kolorowych snów!

Jaki projektor do sypialni dziecka?

Miś z projektorem

Ten niebieski miś czuwa nad bezpieczeństwem dziecka i pełni funkcję lampki-projektora, jednocześnie odgrywając piękne melodie, które usypiają niemowlęta. Zabawka stymuluje zmysły dotyku, wzroku oraz słuchu dziecka podczas zabawy ze światłem i dźwiękiem. Miś śpiewa łagodnym głosem kilka znanych kołysanek, a kiedy dziecko się rozbudzi i rozpłacze, automatycznie zacznie nową melodię. W jego brzuszku umieszczony jest wielobarwny projektor, który na ścianie lub sufinie wyświetli gwiazdki w kolorach tęczy. 

Jaki projektor do sypialni dziecka?

B-kids Projektor Gwieździsta noc

Jest to nocna lamka i projektor, dodatkowo wyposażony w odtwarzacz muzyki. Możemy wybierać spośród 6 pięciominutowych kołysanek i 6 odgłosów natury, trwających 10 minut. Spokojne, kojące dżwięki ułatwią dziecku zasypianie, a wbudowany sensor światła zaświeci lampkę, kiedy zrobi się cienmo i zgasi, kiedy w pokoiku zrobi się jasno. 

Jaki projektor do sypialni dziecka?

Więcj projektorów i pozytywek

TUTAJ