Wczytuję dane...

Jakie gry dla całej rodziny?

Spędzanie czasu w gronie rodzinnym to wspaniały pomysł. Aby wieczór upłynął w miłej atmosferze, warto postarać się o atrakcyjne gry, które spodobają się wszystkim członkom rodziny bez względu na wiek.

Hasbro – Zgadnij kto to?

Aby wziąć udział w rozgrywce, wystarczy znaleźć partnera do zabawy i zacząć zgadywać. Na pytania można odpowiedzieć tylko „tak” lub „nie”. Rolą graczy jest stopniowe zawężanie kręgu podejrzanych. Każdy ma jedną szansę, by wytypować podejrzanego – jeśli się pomyli, przegrywa. Gra dostępna w kilku wersjach: klasycznej z postaciami kobiet i mężczyzn, Łączy nas piłka oraz My little Pony.

Jakie gry dla całej rodziny?

Twister

Druga propozycja to Twister w nowej szacie graficznej oraz z dwoma nowymi funkcjami: „Twój Wybór” i „W górę”! To idealna propozycja dla dzieci i młodzieży, którzy uwielbiają ruch. Podczas gry muszą pilnować kolorów i utrzymać równowagę, bo gdy upadną na matę, przegrywają. Gra Twister to zabawa pełna śmiechu.

Jakie gry dla całej rodziny?

Scrabble

A może najpopularniejsza wersja gry, w której liczy się każde słowo? Chodzi oczywiście o klasyczną grę Scrabble, która polega na wymyślaniu powiązanych ze sobą słów i układaniu ich na planszy w sposób przypominający krzyżówkę. Słowa układa się z płytek z literami o różnej wartości punktowej, a wygrywa ten, kto za ułożone słowa zdobędzie najwięcej punktów.

Jakie gry dla całej rodziny?

Zestaw gier rodzinnych

Dla niezdecydowanych sprawdzi się zestaw gier zawierający m.in. szachy, młynek czy trytrak. Ten rodzinny komplet zawiera aż 100 elementów zamkniętych w jednym pudełku, które zapewnią wspaniałą zabawę na wiele godzin.

Jakie gry dla całej rodziny?

Więcej gier znajdziesz

TUTAJ