Wczytuję dane...

Drewniane zabawki BINO

Drewniane zabawki BINO

Drewniane zabawki mają często znacznie więcej do zaoferowania dzieciom niż nam się wydaje. Dzięki drewnianym elementom dziecko ma większą swobodę w zabawie, jest zachęcone do korzystania z wyobraźni i rozwija swoją kreatywność. Nawet jeśli bawi się zabawki są w kształcie pojazdów, jedzenia lub zwykłych artykułów gospodarstwa domowego, może tworzyć niekończące się scenariusze i sposoby na ich wykorzystanie. Są one punktem wyjścia, sposobem na wzbudzenie zainteresowania dziecka, zanim pozwolą mu wymyślić jeszcze bardziej kreatywne zastosowania. Dlatego warto wykorzystać drewniane zabawki jako element edukacyjny w nauce i zabawie dziecka. Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych przykładów.

Koń na biegunach

Konie na biegunach są ulubieńcami dzieci. Wygląda jak prawdziwy koń, a huśtanie się to świetna zabawa dla dzieci. Ten kolorowy konik jest bardzo bezpieczny dzięki oparciu i szerokiemu siedzeniu.  Wykonany jest z trwałego i wysokiej jakości drewna. Koń na biegunach to nie tylko zabawka do jeżdżenia, ale także idealny towarzysz dzieciństwa każdego malucha. Wywoła uśmiech u każdego dziecka od 3 roku życia.

Drewniane zabawki BINO

Drewniany domek dla lalek

Każda mała dziewczynka marzy o domku dla lalek. Ten domek spełni wszystkie oczekiwania dzięki swojej konstrukcji, specjalnie zaprojektowanym pokojom i przepięknej palecie kolorów. Dom ma 3 oddzielne piętra. Jest w nich łącznie 5 pokoi, które doskonale imitują prawdziwą przestrzeń życiową. Każdy pokój jest urządzony w innym stylu i nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twoje dziecko samodzielnie bawiło się w projektanta i układało je według własnego uznania. W domu znajduje się 17 elementów drewnianych mebli, które można przenosić i dowolni aranżować. Jest to doskonały wybór dla kreatywnego malucha.

Drewniane zabawki BINO

Drewniana kuchnia z akcesoriami

Czy masz małego kucharza w domu? Kuchnia będzie idealnym prezentem, który zajmie go na wiele godzin. Dzięki tej zabawce Twoje dziecko może stać się prawdziwym szefem kuchni. Kuchnia jest dobrze wyposażona - zawiera piekarnik, dwa palniki, zlew i kuchenkę mikrofalową. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Wystarczy tylko moment, a Twoje dziecko zakochało się w tej zabawce.

Drewniane zabawki BINO

Drewniana kolejka

Drewniany tor kolejowy ucieszy każdego małego miłośnika pociągów. Zestaw został wykonany jest z litego drewna, jego produkcja uwzględnia bezpieczeństwo dzieci. Tor został zaprojektowany tak, aby nie miał ostrych krawędzi. Zestaw zawiera 70 elementów. Akcesoria wchodzące w skład zestawu to: przełączniki, zwroty, mosty, bariery, niezbędne akcesoria do otoczenia i wiele innych. Duża liczba akcesoriów pozwala dzieciom bawić się bez końca i jednocześnie zwiększa ich mobilność. Dzięki swoim zaletom drewniana kolejka skutecznie rozwija: dotyk, wzrok, koordynacje, ruchliwość dłoni i palców oraz logiczne myślenie.

Drewniane zabawki BINO

Więcej zabawek Bino

TUTAJ