Wczytuję dane...

Lalka dzidziuś

Zainspiruj wyobraźnię swojego malucha słodką przyjaciółką – lalką bobasem. Zabawa lalkami wspomaga funkcje naśladowania zachowań dorosłych, która ma kluczowe znaczenie dla rozwoju dziecka. Zabawa w udawanie pomaga rozwinąć kreatywność malucha, doskonali jego zdolności motoryczne i instynkt opiekuńczy. Uczy nawet odpowiedzialności. Od zmiany pieluch po czytanie opowieści na dobranoc, dzieci wykonują te wszystkie czynności, które nauczyły się od Ciebie. Wybraliśmy kilka naszych ulubionych lalek, aby pomóc Ci znaleźć najlepszego towarzysza zabaw Twojego dziecka.

Lalka Baby Born

Lalkę Baby Born pokochały miliony dziewczynek na całym świecie! Ubrana w urocze różowe body i czapeczkę, ma przyjemne w dotyku ciało i lekko ruchome ramiona. Będzie szczęśliwa, jak ją nakarmisz. Kiedy będzie smutna, pociekną jej łzy. Lubi też pluskać się w wannie i jak tylko się zmęczy, połóż ją na plecach. Lalka zamyka oczy i zasypia. Dzięki nowym funkcjom lala zapewnia mnóstwo zabawy. Pobudza także wyobraźnię i wyraźnie wspiera rozwój umiejętności społecznych, takich jak odpowiedzialność, komunikacja i empatia. Doskonała przyjaciółka Twojego dziecka.

Lalka dzidziuś

Płacząca lalka 

Piękna płacząca lalka ubrana jest w różowy strój, razem z bucikami i czapką w tym samym kolorze. Ma miękkie ciało, przyjemne do tulenia. Twój maluch natychmiast się w niej zakocha. Lalka zachowuje się jak żywa, płacze, pije z butelki i wydaje dźwięki jak prawdziwe dziecko. Zestaw zawiera również śliniaczek, butelkę i smoczek.

Lalka dzidziuś

Interaktywna lalka Amelka

Lalka Amelka ma wiele interaktywnych funkcji, dzięki którym opieka nad nią sprawia wrażenie opieki nad prawdziwym niemowlakiem.  Amelka, kiedy budzi się rano, nie może się doczekać, aby napić się wody z butelki. Jeśli nadszedł już czas, aby położyć się spać, weź ja na ręce i utul a zobaczysz jak powoli zamykają się jej oczy. Kiedy weźmiesz ją na ręce – Amelka się obudzi. Otworzy oczy, kiedy naciśniesz na jej brzuch. Ma na sobie urocze różowe ubranko. Dziecko, które będzie się nią bawić, pogłębi swoje umiejętności obserwacyjne, wyobraźnię i empatię.

Lalka dzidziuś

Więcej lalek znajdziesz

TUTAJ