Wczytuję dane...

Akcesoria dla lalek Baby Born

Akcesoria dla lalek Baby Born

Zabawa lalkami daje dzieciom możliwość poznania siebie, swoich emocji i potrzeb własnych oraz drugiego człowieka. Akcesoria dla lalek Baby Born pomagają w tej dziedzinie. Zapewnią maluchowi szereg przeżyć, dzięki którym nauczą go troski o innych. Dziecko rozwinie swoje umiejętności życiowe i społeczne, zaczynie rozpoznawać i powielać wiele wydarzeń, które mają miejsce w domu. A uczy się ich poprzez system powtórzeń i zabawę akcesoriami. Zerknij poniżej na wybór akcesoriów dla lalek Baby Born.

Wózek wielofunkcyjny dla lalki

Ten fantastyczny wózek zawiera 6 różnych funkcji. Podczas spacerów masz dwie opcje do wyboru: może on służyć jako wózek głęboki z regulowaną budką bądź spacerówka – z możliwością ustawienia przodem lub tyłem do kierunku przemieszczania się. Sprawdzi się także w podroży dzięki funkcji fotelika samochodowy lub nosidełka– z możliwością ustawienia przodem lub tyłem do kierunku jazdy, posiada pasy bezpieczeństwa. A jeśli Twoja lalka chce się pobujać ma tez opcję huśtawki na solidnej strukturze. W porze obiadu wykorzystasz go jako fotelik do karmienia. Ten piękny wózek posiada regulowany uchwyt i praktyczny schowek. Jest odpowiedni dla lalek o wysokości do 43 cm. Wszystko, czego potrzebujesz dla swojej lalki w jednym produkcie.

Akcesoria dla lalek Baby Born

Zestaw akcesoriów doktora do zabawy

Czy twoja córka ma jedną z lalek Baby Born? Jeśli tak, na pewno będzie potrzebować tego zestawu medycznego, ponieważ nawet lalka może zachorować. Wyciągnij stetoskop i pozwól dzieciom na dokładnie zbadanie lalki.  Można ją wyleczyć za pomocą innych załączonych akcesoriów. Na stłuczone kolano jest apteczka i plaster. A kiedy lalka ma grupę, daj zastrzyk i zmierz gorączkę.  Ten genialny zestaw nauczy Twoją pociechę jak troszczyć się o chorego a także zapozna ja ze światem medycyny.

Akcesoria dla lalek Baby Born

Nocnik i pieluszki dla lalki

Zestaw ten zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pielęgnacji niemowląt. Twoja mała dziewczynka lub mały chłopiec poczuje się jak prawdziwy superbohater podczas zabawy w przewijanie. W komplecie znajdziesz różowy nocnik, zasypkę, pieluszki i chusteczki. Dziecko z aktywną wyobraźnią może naprawdę skorzystać z zabawy lalką, aby pomóc sobie w nauce korzystania z nocnika. Dzieciom często łatwiej jest ćwiczyć te umiejętności na kimś (lub czymś innym), zanim będą mogły zastosować je u siebie.

Akcesoria dla lalek Baby Born

Wanienka dla lalki

Dzięki tej eleganckiej wannie jesteś doskonale wyposażony na czas kąpieli. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby wykapać swoją lalkę: dużą wannę ze zdejmowanym prysznicem i kaczkę do kąpieli. Zabawa w kąpiel jest to świetne ćwiczenie umiejętności sekwencjonowania: najpierw napełnij wannę, następnie nałóż szampon, a następnie spłucz włosy itp. A jeśli mamy w domu buntownika, który nie lubi się myc, zabawa wanienką pomoże nam go oswoić z wodą i potrzebą mycia się. Stanowi doskonały element edukacyjny.

Akcesoria dla lalek Baby Born

Więcej lalek i akcesoriów Baby Born

TUTAJ