Wczytuję dane...

Jakie zabawki dla 2 latka?

Jeśli szukasz zabawek, które przypadną do gustu małym dwuletnim szkrabom – zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom – mamy dla Ciebie trzy świetne propozycje. Rodzice powinni pamiętać, że wspólna zabawa z dzieckiem buduje więź i bliskość!

Robaczkowa układanka

To zabawka idealna do małych dziecięcych paluszków. Dzięki kreatywnemu zestawowi puzzli dedykowanemu dla dwulatków Twoje dziecko rozwinie swoją spostrzegawczość i umiejętności manualne. W pudełku znajduje się pięć układanek składających się z czterech elementów każdy – to najlepsza opcja dla kilkunastomiesięcznego dziecka, które dopiero poznaje świat. Poświęć swojemu dziecku czas i układajcie puzzle razem – będziecie się świetnie bawić.

Jakie zabawki dla 2 latka?

Kreatywne karty pełne zgadywanek

To propozycja, która przyczyni się do rozwoju inteligencji Twojego dziecka. Połącz przyjemne z pożytecznym i ucz swoje dziecko świata, przekazując mu wiedzę w formie zabawy. Świat ekscytujących zagadek CzuCzu dedykowany dla dwuletniego szkraba składa się ze 150 edukacyjnych zabaw, które rozwiną w małym człowieku umiejętność logicznego myślenia i kojarzenia, wyćwiczą w nim spostrzegawczość i koncentrację oraz rozwiną jego dziecięcą wyobraźnię. To świetne podstawy rozwojowe, które ułatwią dziecku twórcze odkrywanie świata w przyszłości. Wszystkie zagadki w zestawie zostały opracowane z myślą o dzieciach w wieku od dwóch do trzech lat. Użytkowanie ułatwia poręczna forma książeczki – możecie zabrać CzuCzu do pociągu, do parku albo na piknik!

Jakie zabawki dla 2 latka?

Puzzle, że brum, brum!

Kreatywne puzzle do pary z serii Pojazdy to świetna opcja dla dwuletnich dzieci i ich rodziców. Zestaw składa się z sześciu dwuelementowych układanek. Puzzle są bardzo poręczne dla dziecięcej rączki – można je łączyć w pary… w przeróżnych wariantach. Twój maluch rozwinie swoją wyobraźnię i wyćwiczy zdolności namulane, które ułatwią mu naukę najprostszych czynności. Taka zabawa w układanie puzzli rozwija też spostrzegawczość i przede wszystkim jest świetnym sposobem na wspólną zabawę z maluchem.

Jakie zabawki dla 2 latka?

Pełna oferta zabawek dla najmłodszych

tutaj