Wczytuję dane...

Klocki LEGO Technic

LEGO Technic to prawdziwe wyzwanie dla doświadczonych konstruktorów LEGO. Celem tej serii jest tworzenie bardziej zaawansowanych modeli ze złożonymi funkcjami technicznymi. Dzięki elementom LEGO Technic Twoje dziecko może budować skomplikowane projekty, takie jak skrzynie biegów, działające silniki tłokowe czy układy kierownicze. Technic jest przeznaczony dla starszych dzieci i dorosłych oraz doskonale nadaje się do tworzenia złożonych modeli inżynieryjnych. Te ekscytujące zestawy sprawiają, że Twoje dziecko może eksperymentować, testować i tworzyć nowe pomysły w zgodzie ze swoją wyobraźnią.

Samochód policyjny

Miłośnikom pojazdów uprzywilejowanych polecamy radiowóz policyjny. Twój mały konstruktor będzie mógł go zbudować z 120 elementów. Jest to rewelacyjne ćwiczenie na poprawę koordynacji wzrokowo ruchowej i promowanie twórczej pracy. Zestaw składa się z różnokolorowych części samochodowych oraz policyjnych naklejek. Auto jest wyposażone w sygnalizację ostrzegawczą, aerodynamiczny zderzak i spojler oraz opony z nowoczesnym designem. Dzięki napędowi pull-back Twoje dziecko pozna co to jest przyspieszenie i z radością będzie organizować wyścigi samochodowe. Wspaniała zabawa dla każdego od 7 roku życia.

Klocki LEGO Technic

LEGO laweta

Kolejny zestaw (laweta z osobowym samochodem) polecamy trochę starszym dzieciom – powyżej 11 lat. Model lawety jest jej wierną repliką z realistycznymi funkcjami. Twoje dziecko może opuszczać/podnosić rampę, załadować auto na górny lub dolny poziom, zablokować pojazd i zapewnić mu bezpieczny transport. Dodatkowo w zestawie znajduje się niebieski samochód osobowy, który posiada działający układ kierowniczy i silnik tłokowy. Ten fantastyczny zestaw gwarantuje wiele godzin nieprzeciętnej rozrywki. Prawdziwa gratka dla małych mechaników i fanów przemysłu samochodowego. 

Klocki LEGO Technic

Koparka LEGO Technic

Model koparki składający się z ponad 4000 elementów sprawi radość każdemu dziecku od 12 roku życia. Przygotuj się na ogromną przygodę i kolosalne wrażenia. Model ten nie jest zwykłą zabawką, jest to fenomen inżynierii. Ta replika modelu powstała we współpracy z firmą Liebherr, jest sterowana za pomocą intuicyjnej aplikacji na smartfona LEGO TECHNIC CONTROL +. Ta zaawansowana technicznie zabawka jest zasilana przez 2 elementy Smart Hub z siedmioma silnikami, umożliwiającymi precyzyjne ruchy. Koparka wykonuje mnóstwo zaawansowanych manewrów: jeździ do przodu, cofa, skręca, obraca nadbudówką, wysuwa, podnosi i opuszcza wysięgnik, otwiera i przechyla łyżkę. Jest to genialnie zaprojektowany zestaw. Naprawdę musisz go zbudować, aby poznać złożoność i nadzwyczajne umiejętności projektanta.

Klocki LEGO Technic

Więcej zestawów LEGO

TUTAJ