Wczytuję dane...

Zestawy LEGO dla nastolatka

Zestawy LEGO dla nastolatka

Klocki LEGO to klasyka. Zdobyły uznanie na całym świecie. Ich pomysłodawcą był Ole Kirk Christiansen duński cieśla, który w 1932 roku założył mały zakład stolarski. Wytrwałość i pasja przyczyniły się do tego, że jego wyjątkowe projekty błyskawicznie podbiły serca kupujących. Mała firma dała początek wielkiemu imperium zabawkarskiemu, które do dzisiejszego dnia stanowi w dużym udziale własność członków rodziny Christiansen. Klocki LEGO tworzone są z myślą o różnych kategoriach wiekowych. Sprawdź, jakie zestawy uprzyjemnią wolny czas nastolatkom.

LEGO Architecture dla miłośników wielkomiejskiej sztuki

Młodzi ludzie, którzy marzą o wielkich podróżach, wspaniałych budynkach i innych obiektach górujących nad Nowym Jorkiem zachwycą się niesamowitym zestawem LEGO Architecture. Klocki są bowiem hołdem dla architektonicznego bogactwa tego pięknego miasta. Istotne jest to, że proporcje odpowiadają rzeczywistości. Niezwykły wymiar realizmu wprowadzają także użyte kolory. Gotowa makieta uwzględnia takie obiekty jak Empire State Bulding, One World Trade Center, Statuę Wolności, Flatrion i Chrysler. Dzięki temu młody człowiek wyzwoli w sobie jeszcze większe pragnienie odwiedzenia tego cudownego miasta i rozwoju podróżniczych pasji. Zestaw przeznaczony jest dla osób powyżej 12 roku życia.

Zestawy LEGO dla nastolatka

LEGO Technic prawdziwe wyzwanie dla doświadczonych konstruktorów

Nastolatkowie kochający nowinki techniczne i marzący o karierze konstruktora, czy budowniczego pokochają zestaw LEGO Technic od pierwszego spotkania. Zaangażowanie w budowę modelu składającego się z 4000 elementów zapewni nie tylko ogromną satysfakcję, ale również poprawi koncentrację i zdolność twórczego myślenia. Zadbano tutaj o wierne odwzorowanie wszelkich detali. W zestawie znajdziesz podesty, kabinę, wyciąganą drabinę dostępową i wiele innych elementów. Co więcej, koparka wykonuje też wiele skomplikowanych manewrów.

Zestawy LEGO dla nastolatka

Przenieś się do świata superbohaterów z LEGO Art

Kto nie marzy o wielkich czynach godnych prawdziwego bohatera? Zestaw LEGO Art pozwoli Ci przenieść się do cudownego świata, w którym nie ma rzeczy niemożliwych. Składa się z aż 3156 elementów i umożliwia stworzenie jednego z trzech portretów przedstawiających zbroje Iron Mena. Dzięki temu uwolnisz swoją kreatywność i będziesz rozwijać prawdziwą pasję.

Zestawy LEGO dla nastolatka

LEGO Creator, bo miłość do starych samochodów nigdy nie ustaje

Z zestawem LEGO Creator odtworzysz prawdziwą ikonę klasycznego samochodowego designu. To wspaniały pomysł pozwalający na rozwój pięknej pasji do starych aut. Replika zawiera mnóstwo detali, dlatego bez wątpienia będzie stanowiła niepowtarzalną ozdobę całej kolekcji. To coś więcej niż klocki, to miłość, która nigdy nie ustaje!

Zestawy LEGO dla nastolatka

Więcej klocków LEGO

TUTAJ