Wczytuję dane...

Jakie gry na imprezę dla dorosłych?

Jak urozmaicić imprezę dla dorosłych? W jaki sposób zapewnić im rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie? Urządzić wieczór gier planszowych! W każdym człowieku jest trochę dziecka. Zamiłowanie do dobrej zabawy nigdy nie ustaje niezależnie od doświadczeń życiowych. Co więcej, ludzie lubią ze sobą rywalizować i sprawdzać się w różnych zadaniach. Dzięki temu zyskują większą wiarę we własne możliwości. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę trzech gier, które będą doskonałe na imprezę dla dorosłych.

Sprawdź się z grą Rzuć Hasło

Gra „Rzuć Hasło” to wspaniała rozrywka, dzięki której wieczór bez wątpienia zapisze się do udanych. Pozwali Ci na sprawdzenie nie tylko swojej wiedzy, ale także spostrzegawczości, refleksu i zdolności kojarzenia. W pudełku odkryjesz różnorodne kości z literami i tematami. Dawkę adrenaliny zapewni Ci konieczność poszukiwania skojarzeń do tematu. Musisz przy tym pamiętać, aby słowo zaczynało się na konkretną literę. I to jeszcze nie wszystko! Uważaj, aby nie połączyć dwóch kości w tym samym kolorze! Niezła gimnastyka dla mózgu, prawda?

Jakie gry na imprezę dla dorosłych?

Gra towarzyska - Domówka

TRIVIAL PURSUIT Domówka to najlepszy sposób na rozkręcenie każdej imrezy! Sprawdż swoją wiedzę w wyjątkowym quizie TRIVIAL PURSUIT. Domówka to aż 600 szalonych pytań w kategoriach takich jak: Podróże, Filmy i seriale, Muzyka, Lifestyle, Kuchnie świata czy Kim jestem? Przekonaj się który z graczy okaże się koneserem kuchni świata, znawcą kinematografii, a kto zna wszystkie piosenki. Kto z Was odpowie na najwięcej pytań wyznaczonych przez kostkę? To specjalne wydanie gry nie wymaga planszy, dzięki czemu możesz wziąć ją ze sobą na każdą domówkę! Zbierz znajomych, usiądżcie wygodnie i dajcie się ponieść zabawie.

Jakie gry na imprezę dla dorosłych?

Baw się słowami z grą towarzyską Tabu

Ostatnią naszą propozycją na fantastyczną imprezę dla dorosłych jest gra towarzyska Tabu. Możesz tutaj liczyć na mnóstwo śmiechu i fantastycznej zabawy. Drużyny odgadują hasła, ale muszą przy tym pamiętać, aby nie używać słów Tabu. W przeciwnym przypadku zespół przeciwny będzie zmuszony do użycia piszczałki. Dzięki temu sprawdzisz zasób swojego słownictwa. Niezwykle angażująca rozrywka, która dostarczy wielu cennych chwil. Grę czas zacząć!

Jakie gry na imprezę dla dorosłych?

Więcej gier

TUTAJ