Wczytuję dane...

LEGO dla dziewczynki

LEGO dla dziewczynki

Klocki LEGO cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Ratują w różnych sytuacjach, w których rodzice nie mają pomysłu na prezent dla swojego dziecka. Zestawy zabierają pociechy do fantastycznego świata zabawy, w którym samodzielnie mogą one tworzyć wymarzone konstrukcje, a potem się nimi bawić. Co więcej, otwierają dziecko na wyobraźnię i pozwalają układać coraz to ciekawsze historie z udziałem zbudowanych postaci. Pomagają też w umacnianiu relacji między dziećmi a rodzicami. Sprawdź zatem, jakie zestawy LEGO sprawdzą się w przypadku dziewczynek.

Klocki LEGO DOTS, czyli jak zostać prawdziwą królową każdego przyjęcia

Zestaw klocków LEGO DOTS pozwoli Twojej małej księżniczce urządzić fantastyczną imprezę, o której uczestnicy będą pamiętać przez długi czas. Dołączone elementy umożliwią stworzenie wspaniałych babeczek, które później można udekorować według indywidualnych preferencji. Co więcej, w zestawie znajduje się wiele inspiracji, dzięki którym mała gospodyni  zbuduje prawdziwe dzieła sztuki. Zabawka bardzo dobrze porusza też wyobraźnie i uwalnia kreatywność. Wpływa na kształtowanie umiejętności twórczych i realizowanie ciekawych projektów. Pomoże także zyskać większą pewność siebie, co bez wątpienia zaprocentuje nie tylko w środowisku szkolnym, ale też w późniejszym życiu!

LEGO dla dziewczynki

LEGO Friends, czyli letnia zabawa w parku wodnym

Klocki LEGO Friends przyniosą radość każdej dziewczynce, która uwielbia wyzwania i kreatywną zabawę. Zestaw uwzględnia wiele detali, dzięki czemu pociecha na pewno nie będzie się nudzić. Do dyspozycji małej konstruktorki są klocki przeznaczone do budowy aż trzech zjeżdżalni. Jednak na stworzeniu makiety rozrywka się nie kończy! Z zabawką można ciekawie spędzać czas, kreując ciekawe historie i opowiadania z udziałem zbudowanych postaci. Dzięki temu dziecko rozbudzi swoją wyobraźnię. Poczuje też ogromną dumę z ułożenia zestawu bez pomocy dorosłych. Gotowa konstrukcja może też stanowić fantastyczną ozdobę całej kolekcji!

LEGO dla dziewczynki

LEGO Disney Princess, bo w każdej dziewczynce jest trochę z księżniczki

Syrenka Arielka to klasyczna postać wśród bajek Disneya. Ona i jej przyjaciele zabierają dzieci do pięknego podwodnego świata od wielu długich lat. Co więcej, magia tej cudownej historii trwa do dzisiejszego dnia. Dziewczynki śledząc ciekawe losy małej syrenki, pragną chociaż przez chwilę poczuć się jak bohaterka. Jej atrybutem jest odwaga, dobroć i uroda. Która dziewczynka nie chciałaby mieć takich cech? Zestaw LEGO Disney Princess pozwala zrealizować to marzenie. Klocki złożone są z wielu detali, które zapewnią wiele godzin zabawy. Ponadto można tutaj także ćwiczyć wyobraźnię i zdolności tworzenia. Inwestując w ten produkt, rodzice zyskują okazję do wspólnej zabawy z dziećmi, co będzie sprzyjało umacnianiu relacji rodzinnych.

LEGO dla dziewczynki

Więcej zestawów LEGO

TUTAJ