Wczytuję dane...

Jaki prezent na Komunię?

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. Dzień ten wiąże się z ogromnym przeżyciem zarówno w sferze duchowej, jak i fizycznej. Dlatego koniecznie trzeba uczcić ten czas w odpowiedni sposób. Bardzo istotną kwestią jest wówczas obecność najbliższych, którzy stoją ramię w ramię z dzieckiem i wspólnie z nim doświadczają ogromnej łaski, jaka spadła na pociechę. Co więcej, sprawą, która spędza sen z powiek osób, które mają uczestniczyć w uroczystości, jest prezent. Musi być on odpowiedni, jeśli chodzi o wagę wydarzenia, a równocześnie sprawić radości dziecku, a to wcale nie jest takie łatwe. Sprawdź, nasze propozycje podarunków na Pierwszą Komunię Świętą.

Klocki LEGO, czyli wspaniałe wyzwanie konstrukcyjne i kreatywna zabawa

Wspaniałym pomysłem na prezent dla dziecka z okazji Pierwszej Komunii Świętej mogą być klocki LEGO. My proponujemy zestaw Łazik Terenowy od LEGO Technic. Zabawka składa się z wielu elementów, które po złożeniu zamieniają się w fantastyczny pojazd z lat 80 dwudziestego wieku. Dzięki temu stanowi dla pociechy ogromne wyzwanie konstrukcyjne i pozwala wejść do świata inżynierii. Co więcej, produkt sprzyja nie tylko kreatywnej zabawie, ale pomaga też ćwiczyć wiele istotnych obszarów rozwoju dziecka. Pomaga między innymi wzmocnić koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, zdolności manualne i pobudzić wyobraźnię. Dodaje także pewności siebie i wpływa na kształtowanie cennej zdolności wcielania się w role. Model może także stanowić ciekawą ozdobę kolekcji dziecka.

Jaki prezent na Komunię?

Deskorolka elektryczna

Nasza kolejna propozycja na prezent na komunię to deskorolka elektryczna Hovertrax 1.0 od marki Razor. Jeździk bez wątpienia dostarczy dziecku dużą dawkę wspaniałej rozrywki. Ponadto, deskorolka zapewnia też wysoki poziom bezpieczeństwa. Wyposażona została w dwie opony bezdętkowe, które gwarantują stabilność. Konstrukcja pojazdu uwzględnia też gumowe podesty, które skutecznie chronią przed ślizganiem się nogi podczas użytkowania. Wskaźnik naładowania baterii poinformuje użytkownika o tym, kiedy potrzebne będzie kolejne ładowanie.  Urządzenie jest doskonałe do przemieszczania się po miejskich uliczkach.

Hulajnoga elektryczna

Ciekawą alternatywą na prezent może być także hulajnoga elektryczna Freak marki Rider. Pojazd jest niezwykle stabilny i zapewnia bezpieczną jazdę nawet po nierównych drogach. Duże kółka amortyzują wstrząsy i ograniczają utratę równowagi po najechaniu na dziurę w podłożu. Co więcej, pojemny akumulator pozwala na pokonanie 22 kilometrów na jednym ładowaniu. Na pokładzie urządzenia jest również energooszczędna lampa LED, która zabezpiecza przed szybkim rozładowaniem się baterii. Dzięki składanej konstrukcji hulajnoga jest łatwa w przechowywaniu.

Więcej pomysłów na prezent dla dziecka

TUTAJ