Wczytuję dane...

Jaka huśtawka do ogrodu?

W prawdziwe dzieciństwo wpisuje się wiele przygód. Gdy człowiek jest dorosły, wspomina wakacje u babci, stłuczone kolana, spotkania z przyjaciółmi, odkrywanie nowych miejsc i huśtawkę w ogrodzie. Pozwala ona beztrosko pływać w obłokach i czerpać radość z przebywania na świeżym powietrzu. Dlatego warto też zapewnić taką rozrywkę swoim pociechom. Dać im możliwość wspaniałej i pełnej zabawy. Sprawdź, jaka huśtawka dla dziecka do ogrodu będzie najlepsza.

Fotel brazylijski

Wspaniałą alternatywą dla tradycyjnej huśtawki będzie fotel brazylijski, który pochodzi z kraju sjesty i celebrowania wypoczynku. Delikatne kołysanie przeniesie dziecko w wyobraźni do odległych zakątków świata, w których wszystko jest możliwe. Huśtawka jest zrobiona z wytrzymałego i miłego w dotyku materiału. Co więcej, konstrukcja zapewnia stabilny naciąg lin i skutecznie chroni przed ich ześlizgiwaniem się do środka.

Jaka huśtawka do ogrodu?

Huśtawka dla maluszka

Dla maluszków sprawdzi się huśtawka ogrodowa Little Tikes. Ma ona regulowany pas, głębokie siedzisko, a także wysokie oparcie. Elementy te zapewnią maksymalne bezpieczeństwo i pozwolą utrzymać pociechę w odpowiedniej pozycji. Dzięki temu huśtawka dostarczy dziecku wielu wrażeń i sprawi, że będzie ono wesołe, uśmiechnięte, a co najważniejsze zadowolone.

Jaka huśtawka do ogrodu?

Okrągła huśtawka

Kolejną naszą propozycją jest okrągła huśtawka dla dzieci o średnicy 27 cm. Wyróżnia się wysoką jakością i ma mocne oraz solidne liny do zamontowania. Jest to zabawka, która urozmaici każdą rozrywkę na świeżym powietrzu. Przeznaczona jest dla maluchów w wieku od 3 lat.

Jaka huśtawka do ogrodu?

Tradycyjna huśtawka z drewna

W niektórych kwestiach nie ma to jak tradycja i w przypadku huśtawki jest to jak najbardziej prawidłowe stwierdzenie. Mamy model, który z pewnością przypomni Wam chwile dzieciństwa. Huśtawka jest naturalna i wspaniale wykończona. Ma szczebelki, które skutecznie zabezpieczą malucha przed wypadnięciem z siedziska. Produkt wytworzono z naturalnego drewna, dlatego nie ma tutaj obaw o obecność szkodliwych substancji, które mogą zagrażać zdrowiu. Produkt posiada Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE.

Jaka huśtawka do ogrodu?

Więcej huśtawek i bujaków

TUTAJ