Wczytuję dane...

Nowe lalki Barbie

Nowe lalki Barbie

Lalki Barbie to prawdziwa zabawka klasyk. Były one niegdyś przyjaciółkami dorosłych teraz kobiet i są towarzyszkami ich córek oraz zapewne nie znikną w kolejnych pokoleniach. Mają one wiele zalet. Rozbudzają wyobraźnię małych dziewczynek i pozwalają na zabawę w przyszłość, planowanie życia rodzinnego, kariery i innych tego typu kwestii. Lalki Barbie poprawiają rozwój społeczny, emocjonalny, a także wpływają pozytywnie na zdolności manualne. Ważnym czynnikiem jest też nauka opiekuńczości, a także obowiązkowości. Sprawdź, jakie lalki Barbie obecnie cieszą się dużą popularnością.

 

Barbie Extra

 

Lalka Barbie Extra jest naprawdę extra! Prezentuje bardzo odważny styl, jeśli chodzi o aspekt związany z modą. Niebieskie włosy i nietuzinkowe stroje sprawiają, że wygląda na bardzo odważną i pewną siebie dziewczynę. Dodatkowo w zestawie znajduje się figurka zwierzątka. W każdym komplecie możesz liczyć na inny rodzaj pupila przebojowej niewiasty. Lalki ekstra pozwolą dziecku eksperymentować z modą. Dziewczynka może zmodyfikować image lalki przez zastosowanie brokatu, żelek, czy też niesamowitych fryzur. Lalki te robią wrażenie wszędzie, gdzie tylko się pojawią.

 Nowe lalki Barbie

Barbie Color Reveal

 

Lalki Barbie Reveal kryją w sobie mnóstwo niespodzianek, które sprawią, że każda zabawa zamieni się w fantastyczną przygodę. Oferują one między innymi funkcje zmiany koloru. Jest też urocza figurka zwierzątka, wspaniałe stroje dla lalki pozwalające na wyjątkowe stylizacje i wiele innych rozwiązań. Warto zebrać wszystkie elementy zestawu i poszerzy możliwości kreatywnej oraz niekończącej się zabawy.

 Nowe lalki Barbie

Głowa do stylizacji

Głowa laki Barbie do stylizacji pomoże dziecku wejść do fantastycznego świata pomysłów oraz fryzur. Zabawka ma bardzo grube włosy, dlatego gwarantuje ogromne możliwości w zakresie tworzenia różnych upięć. Kosmyki można z powodzeniem czesać, zaplatać, skręcać, wiązać, spinać i wiele innych. Co więcej, dziecko zyskuje również możliwość personalizacji spinek do włosów za sprawą obecności różnych klejnocików. Naprawdę jest to ciekawa zabawa i świetny sposób na pobudzenie wyobraźni, a także kreatywności.

Nowe lalki Barbie

Więcej nowości Barbie

TUTAJ