Wczytuję dane...

Jaki prezent na mikołajki dla przedszkolaka?

Przedszkolaki są bardzo wymagające i z pewnością widzą, co im się podoba oraz czego oczekują, jeśli chodzi o prezent mikołajkowy. Dlatego rodzice muszą wykazać się nie lada sprytem, aby kupić pociechom prezent, który wywoła zachwyt na małych twarzyczkach. Przygotowaliśmy zatem dla Ciebie trzy inspiracje. Mamy nadzieję, że nasze propozycje pomogą Ci w wyborze odpowiedniego podarku dla Twojego podopiecznego.

 

Puzzle dla trzylatka

 

Dzieci uwielbiają puzzle, ponieważ dzięki temu nie tylko mogą tworzyć fantastyczne obrazki, ale także podejmować interesujące wyzwanie. Dlatego zestaw złożony z czterech 12-elementowych  układanek przedstawiających scenki z ulubionej bajki o Kubusiu Puchatku zapewni przedszkolakowi wiele przyjemności. Dziecko rozbudzi swoją wyobraźnię, kreatywność, poprawi koncentrację, logiczne myślenie, a także tak zwaną motorykę małą, czyli zdolności manualne. Ciekawa jest tutaj także sama strona wizualna, gdyż puzzle zapakowano w eleganckie, drewniane pudełko.

 Jaki prezent na mikołajki dla przedszkolaka?

Lalka bobas

 

Dziewczynki z pewnością ucieszą się z interaktywnej laleczki, która bardzo przypomina niemowlę. Co więcej, wykonuje też wiele podobnych gestów. Bobas raczkuje i uroczo się śmieje. Ciekawe jest też to, że lala potrafi naśladować aż dwadzieścia dziecięcych odgłosów. Do tego zabawka prezentuje się naprawdę wyjątkowo. Ma motylkową ozdobę na głowie, urocze skrzydełka i pachnie słodkim zapachem jaśminu. Dlatego opieka nad takim bobasem to czysta przyjemność. Dziecko znajdzie w zestawie również dodatkowe elementy w postaci biedronki na kółkach.

Jaki prezent na mikołajki dla przedszkolaka? 

Wóz strażacki – zabawka

 

Dla każdego małego chłopca, który marzy o tym, aby w przyszłości zostać strażakiem, mamy zdalnie sterowany wóz strażacki. Dzięki temu Twoja pociecha doskonale wczuje się w rolę. Pojazd osadzono na gumowych kołach, dlatego samochód doskonale poradzi sobie z pokonywaniem wszelkich przeszkód na drodze i na czas dotrze na miejsce. Co więcej, wóz wygląda bardzo realistycznie. Zawiera elementy, które znajdują się w rzeczywistym samochodzie. W rezultacie kilkulatek lepiej rozwinie swoją wyobraźnię. Zabawa wozem strażackim z pewnością wpłynie też pozytywnie na zdolność logicznego myślenia i dostarczy wielu wrażeń, niezależnie od tego, czy będzie samodzielna, czy odbędzie się w towarzystwie.

Jaki prezent na mikołajki dla przedszkolaka?

Więcej zabawek dla przedszkolaków

TUTAJ