Wczytuję dane...

Disney zabawki dla dzieci, Myszka Mickey, Minnie, Donald

Kultowe bajkowe postacie, na których wychowało się tysiące dzieci to niewątpliwie bohaterzy Disneya. Od lat ta amerykańska marka c...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Disney zabawki

    Kultowe bajkowe postacie, na których wychowało się tysiące dzieci to niewątpliwie bohaterzy Disneya. Od lat ta amerykańska marka cieszy najmłodszych dzięki wielu filmowym produkcjom animowanym, które nie tylko bawią, ale i uczą. Kolorowe krainy i rezolutni bohaterzy zabawnych historii z morałami są bez wątpienia urzekające. Myszka Micki, Kaczor Donald, Elsa z Krainy Lodu, rybka Nemo czy Roszpunka to postacie uwielbiane przez dzieci. W naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć zabawek w motywie bajek, jakie stworzył Disney na przestrzeni lat.

    Przygotowaliśmy wiele propozycji zabawek w tej kategorii, gdzie znajdzie się coś dla młodych i dla starszych dzieci. Są tutaj nie tylko lalki będącymi małymi wcieleniami postaci z bajek, ale i rozwijające umysł puzzle przedstawiające scenki z filmów oraz rozmaite akcesoria, takie jak dzwonek do rowerka, piórnik lub kosz na zabawki. Maluchom z pewnością spodobają się również hulajnogi z bajkowymi motywami, zabawkowe taczki czy wspaniałe wózki dla lalek.