Wczytuję dane...

Do kąpieli

Dzieci dopiero poznają świat, a więc w niektórych sytuacjach nie czują się do końca komfortowo, a wręcz źle na nie reagują. Powsze...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zabawki do kąpieli

Dzieci dopiero poznają świat, a więc w niektórych sytuacjach nie czują się do końca komfortowo, a wręcz źle na nie reagują. Powszechnie wiadomo, że niejeden chłopiec czy dziewczynka nie znosi codziennych kąpieli, natomiast inne dzieci wręcz przeciwnie - uwielbiają je.

Zabawki do wanny i pod prysznic

Zniechęconym maluchom możesz umilić ten czas poprzez wykorzystanie zabawek do kąpieli, które mogą być bezpiecznie zanurzane w wodzie. Skutecznie zajmą dziecko i oswoją je z codziennym rytuałem mycia się. Natomiast mali fani spędzania czasu w wannie niewątpliwie docenią nowe urozmaicenia w postaci nowych, ciekawych zabawek. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko powszechnie znane lalki, statki, psikawki i gumowe kaczuszki, ale również zupełnie nietuzinkowe pomysły. Proponujemy na przykład samodzielnie pływające zwierzątka, kolorowe masy do ugniatania w wodzie czy maszynkę do robienia piany. Z pewnością przemienią każdą wannę w miejsce niezapomnianych przygód. Polecamy również naklejki do wanny, na przykład z literkami - dzięki temu łatwo połączysz zabawę z nauką alfabetu.