Wczytuję dane...

Zabawki dla dzieci i niemowląt do łóżeczka i wózka

Dla naszych najmłodszych przyjaciół, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem pluszaków i zabawek przygotowaliśmy spe...
Dowiedz się więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Zabawki dla dzieci i niemowląt do łóżeczka i wózka

    Dla naszych najmłodszych przyjaciół, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem pluszaków i zabawek przygotowaliśmy specjalne propozycje przeznaczone do wózków i fotelików. Są to konstrukcje, które dzięki odpowiednim mechanizmom można z łatwością przymocować, ułożyć lub zawiesić, aby zawsze były w zasięgu wzroku malucha. Wśród nich dostępne są na przykład karuzele, na których umieszczono całą gamę grzechotek, figurek, pluszaków, wiatraczków i innych elementów przyciągających uwagę niemowlaka. Świetnie pobudzają wyobraźnię i stanowią bodziec stymulujący rozwój umysłu.

    Tego typu zabawka umieszczona na wózku lub foteliku to ratunek w podróży, podczas której maluch może szybko się nudzić. Wówczas potrzebuje czegoś, co przyciągnie jego uwagę - może to być kolorowy miś, wesołe zwierzątko lub zabawny owoc. Niektóre z elementów wydają piszczące bądź szeleszczące dźwięki, a nawet zawierają pozytywkę grającą przyjemną melodię. Zamontuj konstrukcję na przykład na rączce od wózka spacerowego, a dziecko będzie miało zabawkę zawsze przed sobą!